Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magunk alakítjuk a sorsunkat?...

Magunk alakítjuk a sorsunkat? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 14:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem teljes mértékben magunk alakítjuk. Nem vagyunk a körülmények áldozatai, aki mást mond az a saját tehetetlenségét próbálja megmagyarázni. Ez az igazság, bármilyen nehéz elfogadni egyeseknek.
2011. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Akkor neked mindened megvan, ha így gondolod?
2011. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
50% ban igen, 25% ban a politika 25% ban a véletlen.
2011. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
szerintem fele-fele. 50%-ban mi alakítjuk de mivel nem mi vagyunk a világ központja így a másik felét a sors (szóval a körülöttünk lévő emberek) alakítják :)
2011. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Sőt inkább azt mondanám, hogy 50% ban igen, 30% ban a körülöttünk levők 10% ban a politika, és 10% ban a véletlen.
2011. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Én mindennek következetesen az ellenkezőjét értem el, bármivel is próbálkoztam.
2011. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz hogy létezik e a szabad akarat? Én nem vagyok biztos benne hogy igen. De tegyél egy próbát...gondolj vissza kb 10évvel ezelőtti időre. És játszogass a gondolattal hogy mi lett volna ha. Mi lett volna ha nem találkozol azzal a bizonyos emberrel, emberekkel, ha nem kerülsz arra a bizonyos helyre stb. Keresd az összefüggéseket. Azt nem állítom hogy nekem van igazam, de én egészen félelmetes dolgokra jöttem rá.
2011. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Nincs meg mindenem kedves 14:38-as, viszont szerinted hány sikeres ember vallja azt hogy nem az ő kezében van a saját életének az irányítása? Gondolod hogy bármit is elértek volna ha nem hisznek abban hogy elérik? Ha azt mondják hogy "ezt nem érhetem el ez miatt meg az miatt"?


http://www.youtube.com/watch?v=vXEwaZoIAH8


Klikk a cc-re ha nem jelenik meg a magyar felirat.

2011. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Csak is te alakítod,

vagyis mi, lehet hogy politika, meg a körülmények amik léteznek vagy létezhetnének nehezebítik a dolgunkat.

2011. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 napietus ***** válasza:
100%
vannak az adott körülmények, az rajtunk múlik, hogy mit hozunk ki belőle. szóval szerintem nagyrészt igen, de rengeteg más dolog is alakítja. azt meg nem véletlenül mondják, hogy segíts magadon, Isten is megsegít :)
2011. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!