Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A sorsunkat mi irányityuk,...

A sorsunkat mi irányityuk, vagy a sorsunk meg van írva? Melyik az igazabb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mi magunk irányítjuk. Saját döntéseinken, akaratunkon, cselekedeteinken múlik az életünk. Ezt főleg az életemre visszagondolva mondom, magam döntöttem dolgokban így magam vagyok felelős hogy ott tartok ahol, sok mindent csinálhattam volna másképp az én döntésem volt...
2011. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
olyan nincs, hogy meg van írva... te döntöd el mit csinálsz vagy hogy hogyan. :)
2011. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Úgy gondolom, hogyha meg lenne írva akkor nem lenne annyi válaszút előttünk. Szerintem azok mondják hogy meg van írva a sors akiknek minden a "sablon" szerint ment eddig és igazából úgy élnek mint a legtöbb ember, mert nem is mernek másképp élni. Én nem ilyen vagyok, az én életem eltér teljesen másokétól szinte minden téren és én akartam így, én nem akartam unalmas egyhangú életet, én akartam különb, érdekesebb lenni másoknál, izgalmas életet élni, és sikerült. Ezt én alakítottam ilyenre.
2011. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mind a kettő igaz, tehát egyik sem. Annyira meg van írva, hogy megszületsz, és meghalsz. Ezen nem változtathatsz. Viszont, az hogy mit teszel az életben, azt te irányítod.
2011. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha meg lenne írva, mi értelme lenne élni? És minek írták volna meg?
2011. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igazabb az is-is.

De ez nem olyasmi, hogy az ember eldönti, hogy neki melyik verzió tetszik és annyi,hanem meg kell figyelni.


Mikor irányítottad, hogy egyáltalán legyél? Megszüless? melyik bolygóra? Vagy milyenre? Vagy hogy egyáltalán legyen bolygó? Hová szüless? Kikhez szüless? kik legyenek a szomszédaid, ovis társaid, iskolatársaid... a többiek? És milyenek legyenek?


Mikor irányítottad, hogy milyenek legyenek a növények az állatok? Hogy egyáltalán legyenek???

Irányítod a környezetedet?

Mert ez mind az életed.


Mikor irányítottad, hogy milyen legyen a tested? Egyáltalán (két kéz? mér nem 3? :))

Mikor irányítod a tested bármilyen belső működését?

Szívverés? Emésztés? Vérkeringés? Gyógyulás?

Irányítod, hogy mit kedvelj és mit nem?


Vagy talán csak azt irányítod, hogy amit az kedvelsz az legyen, amit meg nem, az ne legyen?

És irányítod-e egyáltalán, a valóságban?

Mennyire sikerül, mert ezen múlik, hogy te irányítasz, vagy sem.


Vagy pl. tudod irányítani, hogy csak valósághű gondolataid legyenek, ha akarod?


Más oldalról:

Biztos, hogy semmi felett se tudsz dönteni?

Sohasem tudod kipróbálni, hogy kétféle is tudsz választani, nem elvileg, hanem gyakorlatilag?

2011. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"kétféle, háromféle stb.. módon is" bocs.
2011. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A sors nem változtatható. A karma igen.

A karma a cselekedeteinktől és a szavainktól függ.

Helyes cselekedet "jó karmát csinál" és fordítva.

Miért? mert minden -kivétel nélkül minden- cselekedetünknek KÖVETKEZMÉNYE van. A létesült világban az ok-okozati törvényszerűség működik. Néha az okozat távol esik az októl és nehezen, vagy egyáltalán nem ismerhető fel az összefüggés. Néha nem tudjuk, mi a jó? mi a helyes cselekedet? De mindenképp viseljük, viselni fogjuk a következményeit.

2011. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
pár dolog néhány embernek sztem meg van írva például h mennyire szerencsések vagy mennyire jól fognak élni
2011. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed hogy te irányítod a sorsodat, akkor képes vagy teljesen önmagad irányítani a szabad akaratod által. Oké hogy történhetnek balesetek, de az véletlen, kivel nem? Ha úgy döntesz hogy nem arra mégy ahol mondjuk elüt egy autó baleset sem lett volna, így láthatod hogy még mindig te irányítasz.
2011. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!