Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy milyen...

Érezted már úgy, hogy milyen hihetetlenül kicsi a világ? Hogy mekkora véletlenek, valószerűtlen egybeesések alakítják sorsunkat? Történt már veled, családoddal vagy barátaiddal olyasmi, amit ha más mesél, nem hinnéd el neki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen, főleg amikor bevonzok valakit. Ha sokszor gondolok valakire, akkor egyszerűen megjelenik.

A másik,anyukám mesélte,hogy egyszer amikor kicsi voltam épp gondolatban mondta a mesét én csendben játszottam és amikor abbahagyta a mesét én folytattam, pedig anyu nem mondta,szóval nem hallhattam hol tart.

2011. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor előfordul hogy ha sokat gondolkozok valakin egyfolytában, akkor megjelenik. Volt már olyan, ezt még én is alig hittem el, hogy éppen szakítottunk a barátommal, és nagyon el voltam keseredve, és folyton rajta járt az eszem, és egy történetet kreáltam magamban, hogy milyen jó lenne, ha pl most találkoznánk véletlenül, lejátszottam magamban egy párbeszédet, stb. Erre kb 2 percre rá megtörtént, és a beszélgetés hasonló volt (jó, persze nem pont ugyanaz, de nagyon hasonló) az én kitalált párbeszédemmel. El sem hittem, hogy ilyen van :D
2011. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!