Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy érzelmileg...

Mit tegyek hogy érzelmileg függetlenedni tudjak a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy a kamaszkori lázadásom (22 éves vagyok) nem igazán volt sikeres, a szüleim nagyon kordában tartottak, nagyon nem engedtek a saját igazukból, nekem viszont szükségem lenne a teljes függetlenedésre. Mit tegyek? Úgy érzem hogy még most is lázadok / lázadnék, de elég cikinek látom ilyen fejjel, és nem is látok módot rá.
2009. márc. 1. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban tessék elmenni dolgozni, és költözz el, vagy gyűjts elköltözésre.
2009. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozol, költözz el. Ha még tanulsz, pályázz meg valamilyen külföldi ösztöndíjat vagy szakmai gyakorlatot.
2009. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igazuk van az elottem íróknak: ebben a korban már nem lázadni, hanem a saját lábadon kell megállni. ami azt jelenti, hogy dolgozni kell és amit keresel azt majd meg kell tanulni saját magadnak beosztani. csak aztán tudsz majd fizikailag és érzelmileg is "fuggetlen" lenni .meglátod nem is lesz olyan konnyu.
2009. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!