Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok elszakadni a...

Hogyan tudok elszakadni a szüleimtől? Saját élet?

Figyelt kérdés

jövőre fejezem be a sulit,gépészeti szakon vagyok.

Terveim közt szerepel,hogy ha befejezem az iskolát ne maradjak a szüleim nyakán,szeretnék valahol elhelyezkedni egy saját kis kuckót magamnak,lehetőleg minél hamarabb.

Tudom hogy a mai világban ez elég lehetetlennek hangzik,mégis tanácsokat szeretnék kapni,hogy érhetem el?


2011. okt. 9. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van pénzed kéróra?
2011. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen kihagytam ez is egy fontos tényező,2 millióm van kéz pénzben de ezzel nem igen váltom meg a világot

hitelt meg nem igazán kaphatok

2011. okt. 9. 11:56
 3/13 A kérdező kommentje:
viszon munkám pedig 99%-osan lesz minimum havi 100-al
2011. okt. 9. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Külföld..? Összegyűjtöd 5 év alatt egy lakás+ egy autó árát, aztán visszajössz és normálisan megélsz a fizetésedből.
2011. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha jól kihasználod a válságot főleg falvakban már nagyon "olcsón" hozzá tudsz jutni házakhoz.
2011. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 2 millával ,meg a havi százzal (kitörölheted a popsidat) eszedbe ne jusson eljönni a szüleidtől, a rezsit amit költenél a saját kéróra azt ad oda a szüleidnek és már nem is vagy a nyakukon sőt már te segítesz nekik!!!
2011. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

megnyugtató válaszok :)

magyarán semmit nem tudok csinálni

végül is sajnos én is erre jutok akárhogy kalkulálok

reméltem hogy valami extra választ kapok ,ez nem jött be

de köszi a válaszokat :)

2011. okt. 9. 13:09
 8/13 anonim ***** válasza:
albérlet!
2011. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha munka van, pénz van, pénzből lesz lakás, meg élet :)
2011. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na most írom neked az extra választ be mész a lottózóba és ki töltöd az 5 öst és már minden oké!!!!
2011. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!