Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is így kötözködik az...

Másnál is így kötözködik az "após"vagy "anyós"?

Figyelt kérdés

Barátomnál lakom, aki apukájával él. Mivel ő ált hetente 1-2szer jön haza, így fölösleges volna az albérlet, mi fizetjük a rezsit.

De hiába takarítok/unk, észre sem veszi mintha mindig retkes volna a lakás..

mert itt is áll a por vastagon meg ott is a macska szőre..hajszálak a füldön..

sosincs mosogatva...

Holott minden héten porzsívózom, ha épp nem akkor felsöprök, mindig mosogatok, és a mosdón is 2 nap múlva ugyananúgy por van...főleg a fekete bútorokon..

Máshol is megy a beszólogatás?


2011. ápr. 11. 15:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Az albérlet nem fölösleges.Amíg másnál laksz, hiába is fizeted a rezsit, soha nem leszel a magad ura.Ez van sajnos.

Kérdésedre a válasz:Nem kötözködik velünk senki, mert nem laktunk velük egy percig sem.

2011. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Mi külön élünk az anyóstól.

Amikor először jött hozzánk valamiért, bement a fürdőbe, aztán kijött, és kérdezte, hol a gumikesztyű, mert ő kisikálja a kádat, mert nem bírja nézni, hogy milyen ronda.

Annyi volt vele, hogy szintén poros volt a szélén meg egy fürdéscsík rajta maradt előző napról.


Én eléggé kiosztottam az anyóst, megmondtam, hogy itt mi lakunk, nekünk ez megfelelő, lássuk be, még nem egészségtelen a dolog, hetente kitakarítok, de gyakrabban nem fogok!

Akkor annyiban maradt a dolog.

Viszont mi nem lakunk velük együtt.


Amit megtehetsz, az az, hogy a kritikus részekre jobban ügyelsz. Pl. a mosdó mellé tegyél egy rongyot, és reggel miután fogat mostál, töröld le, végül is ez csak egy pillanat. A kád szélét fürdés közben mosd végig a zuhannyal, az lehozza a port és megint csak nem sok idő.

Fekete bútorok, az macerás téma, peóbálj meg amire lehet, valami terítőt teríteni. Azon kevésbé látszik a por.

Sajnos jelenleg az a helyzet, hogy ő befogadott téged, szóval nem nagyon szólhatsz semmit, az ő háza, az ő vára. Fogadd el, hogy ilyen és gyűjtsetek a külön lakásra.

2011. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Előzőnek, off ugyan, de: ismerősnél is pampogott az após. Srác megfogta a kezét: jöjjön csak, apuka. Kinyitotta az ajtót: olvassa csak, mi áll a névtáblán. Na, ha majd a maga neve lesz ott, dirigálhat.
2011. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi együtt élünk párom szüleivel,de semmi surlódás nincs.Aki épp otthon van és ráér az takarít,esetleg hétvégén közösen,annyi h a saját szobánkat én csinálom,a közös helységeket,meg mindig más...
2011. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

hát persze azt tudom.

de letörlöm a szélét csak az nem elég..

hát ez van, majd lesz jobb:)

2011. ápr. 11. 15:38
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Anyósom ilyen. Külön lakunk, mindennap beállított, és mindent kritizált. Mondjuk ő mindennap porszívózik, port töröl, ablakot pucol. Nincs senkije, a rokonai nem beszélnek vele, így vagy takarít, vagy minket piszkál. Összevesztem vele, azóta nem jön. Szerencsére.
2011. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell feltétlenül albérletbe vagy külön lakásba futamodni az idős hozzátartozók miatt. Tudni kell kezelni az ilyen helyzeteket. Nagy önbizalom, fölényes attitűd, fejlett egó és önértékelés szükségeltetik hozzá, de nem lehetetlen.
2011. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

Igy kötözködne valószinű ha ott laknánk,de volt annyi eszem,hogy nem költöztünk túl közelre,pedig lett volna ott helyünk:)


Én rendetlen vagyok,párom is,nem a takaritásnak élek,van jobb dolgom,igy előfordul hogy 2-3 napig gyűlik a mosatlan vagy a mosdókagyló csak annyira van lemosva amennyit levisz a viz kéz/fogmosás közben,és hasonlók.


Anyám és párom anyja is tisztaságmániás,anyám amikor először feljött,majdnem elájult és addig nem nyugodott mig el nem mosogathatott és rendbe nem tehette a konyhát.Tiltakoztam egy ideig,majd hagytam inkább,annyicval kevesebb dolgom maradt:D


Párom mamája még nem volt fenn,előre "félek", neki egy kistakaritás nagyobb mint nekem a nagytakaritás...

2011. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

kedves utolsó nem akarlak bántani,tényleg ne értsd félre,de nem lenne egyszerűbb evés vagy főzés után azt a pár tányért,poharat edényt elmosogatni? 15 perc az egész...meg hetente egyszer felporszívózni,felmosni,meg a fürdőt rendbe tenni legalább hetente,higiéne :D

vigyázz ha jön anyós,körmödre csap :))))

2011. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

15:43 vagyok

nekem igy jó,nem zavar,páromat se

valahol sztem itt üt vissza hogy otthon állandóan patikatisztaság volt mindkettőnknek amit utáltunk

2011. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!