Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyotok az...

Milyen a viszonyotok az Anyós, Após jelöltetekkel? Melyikőjüket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Após jelöltem nincs, mert a barátom apja már pár éve meghalt.

Anyós jelölttel elég jó, általában elég jól kijövünk, de néha elég fura. Nem bízik a fiában, pedig még nem csinált semmi olyat, ami ezt előidézné, ez nekem zavaró és visszatetsző.

2011. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Én bevallom, egyiket sem bírom, bár a látszólagos normális kapcsolatot fenntartom velük. Igazából kerülöm őket, ahogy csak tudom, de ha találkozom velük, illedelmesen viselkedek velük, holott nem biztos, hogy megérdemelnék. Rossz szülőnek tartom őket, mindent sajnálnak a fiuktól, ráadásul ők nevelték gyenge jellemmé, egy igazi tutyimutyivá, szerencsére mellettem kicsit már feltalálta magát. Igazából az apja mellett semmi férfiasságot nem látott, egy gyenge, semmitelen férfi az apja, aki, ha nem kapja meg, amit akar, 50 évesen is úgy képes hisztizni, mint egy 5 éves kisfiú. A felnőtt fiait is úgy akarja irányítani, mintha szimpla sakkbábuk lennének, mindent rájukerőltet, zsarnokoskodik. Jó férfi példa pedig sehol, az én apámmal összehasonlítva egy tutyimutyi, gyenge kis senki az apja, mindemellett gonosz is, aki az önös érdekeit előbbre tartja, mint a fiaiét, engem meg egy senkiházi betolakodónak vél a családjában, és egy fillért nem hajlandó ránk, a kapcsolatunkra áldozni, értem ezt úgy, hogy az én szüleim mindenhova elhívják a barátomat, mindent fizetnek nekünk, de az ő apja még 10km-re is kifizetteti a benzint velünk, ha a kocsijukkal megyünk, szerintem ez nem fair, ha már az én szüleim annyi mindent állnak az ő fiának (pedig a barátomék sem szegényebbek, mint mi). Kiváncsian várom, mi lesz, ha a párom öccse is odavisz egy lányt, előre sajnálom. Az a tipikus férfi klimaxos típus.

Az anyósjelölt egy fokkal jobb, bár egy lelkileg tönkrement asszony, de legalább jót akar a gyerekeinek, és ez értékelendő. Kicsit túl pátyolgatja a gyerekeit, ahhoz képest, hogy felnőttek, de legalább nem olyan önző, mint az apjuk. Ennyi.

2011. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Apósaimat :)


Már vagy 30 éve megszökött tőle az 1. férje

Kb 10 éve pedig a 2. férje

2 éve halt meg a 3. számú jelölt aki a szeretője volt

és ha minden igaz akkor 1 hónapja a 3. számú jelölt aki szintén szerető ugyancsak lelépett tőle


Anyósom kiállhatatlan egy rifke, mindenkit elüldöz maga és a fiai mellől is.

2011. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Én jó viszonyban vagyok velük, legalábbis úgy érzem:)

Tisztelem mindkettőjüket és szívből szeretem mindkettőjüket. Nagyra tartom őket, mert Tőlük kaptam a páromat...

Igaz sokat nem beszélünk, de érzem, tudom, hogy szeretnek. Az apukája csipkelődős, szivatós, tudja mikor mit szóljon be, hogy jól leégessen, ő így fejezi ki a szeretetét. Sokszor jön, hogy megölelgessen (még nem kerítettem rá alkalmat)...

Anyósjelölt, ő mindent úgy szeretne, hogy nekem jó legyen, kiszolgál (ami sokszor már idegesítő:-S), soha nincs egy rossz szava se...

4 éve vagyunk együtt...esküvő után minden kiderül:D

21-L

2011. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Bocsánat 4. számú jelölt


néha magam sem tudom nyomon követni, hogy ép ki az aktuális após :)

2011. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Apósjelölttel tökéletesen jóban vagyunk, hülyéskedünk, viccelődünk, szóval vele minden ok. :) Anyósjelölttel meg csak annyi a gond, hogy mindig érezteti, hogy a "fia az övé". Egyébként segítőkész általában, meg tudom, hogy szeret a maga módján, mert ki szokta mutatni. De ő akkor lenne boldog, ha a pici fia mindig mellette lenne... 22/L
2011. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Hú, hát egy hónapja mentem férjhez, szóval már nem csak jelöltek. Apósomat bírom nagyon, az érzés kölcsönös szerencsére:) Ő az elejétől elfogadott, kedves és előzékeny volt velem. Igazából még sosem beszélgettünk, ami vicces, mert 5 éve vagyok együtt a fiával, de a család többi tagjához képest hihetetlenül nyíltan fogadott.

A nőkkel...hát anyóssal még csak-csak, inkább nem beszélek vele. Állandóan hülyének néz, vagyis inkább állandóan bizonyítani akarja, hogy jobban vezeti a háztartást, jobban főz, természetesen a férjemet is ugráltathatja még, és a gyerekemet is jobban ellátná...már nem veszem fel a dolgait, inkább magamban röhögök. Én kifejezetten nem szeretem a házimunkát, emiatt nem is érzem azt, hogy bármiben versengenem kellene, nálam csak jobban lehet csinálni, ez a rész nem érdekel. A férjem nagyon szereti az anyját, ebben megint nem látok kivetnivalót, nem mondok rosszat anyósra, de nem engedem befolyni a dolgainkba. A fiammal próbálta úgy csinálni a dolgokat, mint a lányától született unokáival, pl szó nélkül elvitte sétálni, na ilyen nálunk nincs. Az én házam, az én gyerekem, az én játékszabályaim.

Mióta rájött, hogy nálunk nem mindenható, nagyon visszavett a lendületből, csak a lányának panaszkodik. NA ő viszont emiatt kifejezetten utál, mert én miért nem kezelem egy szinten az én anyukámmal anyóst. (mondja ezt ő, aki évekig nem állt szóba a saját anyósával, de mindegy)

JAj, ne haragudj, hosszú lett...

2011. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy megosztottátok velem a kis családi dolgaitokat.

Utolsó: nem baj! :)

Szerencsére én mindkettőjükkel jóba vagyok, a második szüleinek tekintem őket, és ők pedig a nem létező lányuknak.

Szerencsére nem is szólnak bele a dolgainkba, hagyják, hogy úgy csináljunk mindent, ahogyan mi szeretnénk. Igaz még "nagy" dolgokat nem csináltunk, mivel még mind a ketten a szüleinknél élünk. De támogatnak minket mindenben.

A másik fiúk családi ügyeibe sem szólnak bele, persze ha valamit másként látnak azt elmondják, de nem folynak bele az életükbe. Ennek személy szerint nagyon örülök mivel látom, hogy mire számítsak majd a későbbiekben.

Várom a további "történeteket" :)

2011. jún. 24. 16:22
 9/10 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! anyós jelöltem jó a kapcsolatom. após jelöltet nem ismerem, párom szülei elváltak és vidéken él. lehet idén ha lesz pénzünk/idönk leutazunk. kiváncsi vagyok rá milyen. :)

21N

2011. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A párom nem tartja az anyjával a kapcsolatot, mióta több millió forinttal meglopta őt (külföldön keresett pénz). Ez még akkor volt, amikor nem ismertük egymást, szóval ezzel a személlyel (mert anyának nem igazán nevezném) még nem találkoztam. Remélem nem is fogok soha.


Az apjával (elvált szülők) néha találkozok, ő szerintem szeretne velem jobban is megismerkedni, de én nem szeretnék vele. Nincs vele semmi különösebb baj, csak a második felesége eléggé kiállhatatlan, minden lében kanál, okoskodó nő. És ha közelebb kerülnék hozzá, akkor a feleséget is el kéne állandóan viselnem. Ja a párom meg kifejezetten allergiás az apja második feleségére, de olyan szinten, hogy nem bír egy légtérbe megmaradni vele, ezért az apjával is ritkán találkozik. Szóval az apával nincs baj, csak a felesége miatt kerüljük. Most például azt akarja, hogy menjünk vele+a feleségével nyaralni. Csak az a baj, hogy párom már kb. 2. nap felrúgná a nőt a holdra (én meg mondjuk kb. a 3. nap).


Szóval a válasz: egyikkel nincs kapcsolatom, a másikkal távolságtartó, közömbös. Ha választanom kéne, hogy melyikkel akarom jobban tartani a kapcsolatot, egyértelmű, hogy a párom apját választanám. Hála Istennek senki nem állít ilyen választás elé.

2011. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!