Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet utálni, ki lehet...

Meg lehet utálni, ki lehet tagadni egy gyermeket csak azért mert nem azzal éli majd le az életét akit a szülők akartak neki?

Figyelt kérdés

Mamám nevelt fel, őt tekintem anyukámnak. Ő azt képzelte el, hogy majd ha dolgozni fogok találok magamnak egy dolgos, rendes férfit, aki majd "eltart".

Hát nem így alakult, azzal vagyok még ma is együtt, akivel az egyetem alatt jártam. És mikor megtudta mamám, hogy ez komoly ez a kapcsolat és gyerekünk is lesz, akkor kvázi kitagadott. De csak ezért?


2011. ápr. 11. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Papám azért nem beszélt velem hosszú hónapokig, mert falusi lány létemre egy városi fiúhoz mentem hozzá, aki nem tud kaszálni, és nem iszik.

A halála előtt mondta csak azt, hogy legyek vele boldog.

2011. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"Azt hittem csak szórakozol vele" ezt felelte. Az nem zavarta volna ha csak "szórakozok" vele, de az zavarja, hogy őt választottam páromul. Pedig nincs káros szenvedélye, ritkán jár sörözni, egyetlen hobbija van, aminek hódol.
2011. ápr. 11. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mamád ne akarjon helyetted élni mindenki maga választ társat...de sajnos szó mi szó öregek közt főleg akad ilyen.meg még ezer dolog alapján csoportosítanak pl akik egy gyülekezetbe járnak annak ua. gyüliből legyen társa..vannak olyan családok ahol ezt konkrétan kikötik...pedig mind emberek vagyunk szerintem nem ez alapján kell dönteni.Örülj neki ha van normális kapcsolatod a többiek pedig harpajank citromba :)nem az 50es években vagyunk már..
2011. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
harapjanak*
2011. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azt mi az a hobbi,játékgépezik ?
2011. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is kitagadott, mert "rangon alul" nősültem. Azt persze elfelejtette, hogy ő is épp olyan családból származik, mint a feleségem családja, csak kitanult magának pá diplomát. A feleségem is diplomás, de ez nem hatotta meg. Most annyit ért el a kitagadással, hogy se gyereke, se unokája.
2011. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Horgászik és ha horgászik, akkor aznap egész nap csak horgászik.
2011. ápr. 11. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
37 éves anya vagyok. Ezért soha nem tudnék megorrolni a gyerekemre!! Én is jóval "magam alatt" mentem férjhez, tanultságban és keresetben egyaránt, viszont imádom a férjem, boldogok vagyunk, miközben körülöttünk mindenki válik, vagy szörnyű házasságban senyved. Te már felnőtt vagy, nem a szülőknek, nagyszülőknek kell megfelelned, hanem a saját életedet kell építened,mint ahogy azt teszed is. És hidd el, nem fogod megbánni!
2011. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Az én férjem heti egy számítógépes napot tart. Én szeretem ezeket, ilyenkor manikűr-pedikűr, hosszú fürdőzés, barátnőzés, vásárolgatás.

De általában megunja pár óra alatt.


Ezért a hobbiért nem kell kitagadnia. Fogadd el, hogy a régi öregek mások, mint mi vagyunk. Ott 14 évesen már vénlánynak számítottunk volna :)

2011. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Talalt volna Neked a mamad egy olyan ferfit, aki meg is tehetne vagy akarna is eltartani? Kerdezd meg tole. Mondd Neki, mama mutass egy ilyen ferfit, hozd ide, aztan majd beszelunk.
2011. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!