Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Második gyermeket is lehet...

Második gyermeket is lehet így imádni?

Figyelt kérdés
Mikor a fiamat vártam, elképzelni sem tudtam, hogy ennyire lehet imádni valakit.Most a tesót várjuk, a nagy három és fél éves.Édes ahogy rúgdos, de még elképzelni sem tudom milyen lesz.Őt is tudom majd imádni ugyanannyira?Vagy változik a kapcsolatom a naggyal?Nálatok hogy volt?
2011. szept. 1. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A mamám a kisebbik fiát (nagybátyámat) sokkal jobban szerette, érezhető különbséget tett köztük. Mióta meghalt az apám, azóta mégis ő a kedvenc...

Nekem két testvérem van és anyu mindhármunkat egyformán szeret. Szerintem ez a normális. Biztos Te is ugyanúgy szeretni fogod mindkét gyerekedet, ne izgulj ezen.

2011. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két fiam van, 24 hónap van köztük.Mindkettőt szeretem, mindkettőt lehet imádni.Már felnőttek, és most jöttem rá, hogy az első az mindig is kicsit előrébb volt.Ő az első, ő a közelebbi számomra.A "kicsi" is nagyon fontos, elképzelni se tudom nélküle, de az első az mindigis első lesz.
2011. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már bennem is felmerült. 3 és fél éves a fiam, szerelmes vagyok belé, el sem tudom képzelni, hogy hogyan élhettem ilyen sokáig nélküle...


Készülünk a tesó érkezésére. A kisfiam is nagyon várja, imádja a babákat, ő hozta fel nálunk először a tesótémát, mi csak rábólintottunk a párommal. :) Én is félek, vajon marad-e még valami a szívemből, ha a második gyerek is elveszi belőle a maga részét... Valamint azt sem tudom, hogy hol fogok aludni, ha a második is állandóan a mi ágyunkban fog rosszalkodni... :S

2011. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Leültök este, meggyújtotok egy gyertyát.

Ez anya szeretete.

Mindenki abból az egy gyertyából meggyújt egyet, a saját gyertyáját.

Elfogyott az első gyertya fénye, melege?

Nem, sőt világosabb és melegebb lett a többi gyertyától a szoba.


Értitek? :)

2011. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 2. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!