Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan álmod, vágyad amit...

Van olyan álmod, vágyad amit nagyon szerettél volna az életedben, de valami miatt nem teljesült?

Figyelt kérdés
Ha igen,mi volt ez,és miért nem teljesült? Teljesülhet még?
2011. ápr. 12. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nincs ilyen, mert bar van, ami nem ugy valosult meg, ahogy megalmodtam, maradektalanul boldog vagyok es az eletben a celok, almok valtozhatnak. Regen vagytam olyanra, amire ma mar nem.
2011. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

kis koromban egy póniló.Nem bántam meg,hogy nem kaptam meg,mert igenis nagy felelősség lett volna.Amugy nem nagyon van ami nem teljesült volna.Most vannak "álmaim" amik még teljesülhetnek:) ,hogy (film)színész legyek,de fontosabb a családom és a barátaim.Annak is örülnék,hogyha felvennének abba a kiszemelt suliba:) és ott befogadnának az új közösségbe és ott is lennének barátaim.Igazából ezek számomra a legfontosabbak.Viszont van egy fantasztikus jó családom akiket szeretek és ez így van jól,szóval nem mondhatom,hogy rossz nekem.

14/L

2011. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
van, nem nagy szám, de sehogysem akar összejönni, csak egy kis szerencse kellene...
2011. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ami ne teljesült volna, de még mondjuk fiatal is vagyok, hogy ilyesmit mondhassak. Még minden lehetőség adott, szerencsére van pénzünk, szüleim támogatnak mindenben, engem meg gyakorlatilag semmi más nem érdekel, tehát kétlem hogy bármi miatt ne teljesülne az amit akarok. 20n
2011. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mindig nagyon szerettem volna testvért, de nem lett, mert a szüleim csak 1 gyereket szerettek volna úgy alapból is, és el is váltak, és egyiküknek sem lett új kapcsolata, hogy legalább féltesóm lehessen, így aztán nem lett, és 99%, hogy már soha nem is lesz :( Pedig mindent megtettem az ügy érdekében, dehát...


20L

2011. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
4%
13 éves koromban jött az érzés. szerettem volna szexuális kapcsolatot az anyámmal. 31 vagyok. nemhiszem hogy megesne a dolog. de még azóta is akarom.
2011. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem a fősuli...

gimi után nem tudtam menni mert kellett a pénz. aztán pár éve elszántam magam, fel is vettek :) közben nyáron úgy beindult a vállalkozásunk, hogy megint nem mehettem el.

Most itthon vagyok a babámmal de közben dolgozom is, megint nincs időm elmenni de egyszer összejön!


Az a vicc, hogy az évek alatt 6 OKJ-s szakmát szereztem a vállalkozás miatt kellett, de amíg azokat elvégeztem simán meglett volna a fősuli :S


na meg a másik nagy vágyam a lottó 5ös ;D

2011. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Prince William végül nem engem vesz el feleségül. :(
2011. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1 normális srácra vágytam, aki szeret. de ehelyett mindig h*lyéket fogtam ki. már nem vágyom semmilyenre.

20/L

2011. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, most indulok el igazán azon az úton, hogy megvalósítsam az álmaim. Nem lesz könnyü, mert tuti leszek 26 mire komolyabb látszatát érzem, de Férfiként egyszerübb, mert 35 évesen is a 20 évesek közt ugrálhatok, akik most pont lesz@rnak.


Amúgy Én is álmodoztam egy normális barátnöröl, kapcsolatról, aztán eljutottam oda, hogy már ez sem érdekel. Ha az emberek ilyen felszínesek, akkor élek magmanak az álmaimnak és ha megunom, akkor megcsillogtatom színészi tehetségem és porig alázok mindenkit.... mert erre van igény!

(kivétel, ha valaki megbecsül)

2011. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!