Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy veled hogy...

Volt már úgy veled hogy belementél egy olyan kapcsolatba, hogy közben mást szerettél?

Figyelt kérdés

Unokanővéremről van szó. Még mindig nagyon szerelmes a volt pasijába, de azt mondja hogy majd elfeledteti vele egy másik. Most kavargat egy pasival, úgy néz ki összejönnek. De ő mégis mást szeret. Működik ez így? Mert szerintem nem. Hiába mondom neki. De lehet hogy én látom rosszul. Volt már így valaki közületek? Hogy végül mégis beleszerettetek a párotokba?

Köszi a válaszokat!


2011. okt. 30. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
igen volt
2011. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legnagyobb aljasság a valakivel szemben: magyarán csak pótléknak kell a másik, amíg ki nem bekkeli a szar időszakot. A másik pedig időközben jól belezúghat és akkor meg ő fog szenvedni.
2011. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
olyan hülyeség ez h más elfelejteti... sosem tudnám megtenni, de velem már megtették párszor, mindig visszamentek az exhez, mert nem tudták mellettem elfelejteni, én meg mindig tönkre mentem... sosem tudnék összeállni úgy valakivel hogy közben még mást szeretek, szerintem undorító úgy együttlenni vaalkivel, hogy közben más jár a gondolataiban....
2011. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én nem hiszek abban, hogy így majd bele fog szeretni. Ha nincs meg azonnal a plusz érzés a másik iránt, nem jön később sem a szerelem. Olyan kapcsolatba mentem már bele, hogy majd megszeretem, de csak a szimpátiát tudtam érezni még hónapok múlva is.
2011. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lesz is, ameddig élek.
2011. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is aljasság az ilyen. Velem egyszer tették meg. Évekig padlón voltam utána. Aki így akar "könnyíteni" magán, remélhetőleg belesétál egyszer egy fordított szituba, és ott majd elgondolkodik.
2011. okt. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan volt, hogy éppen két hete jöttem össze valakivel (még nem volt nagy szerelem, csak jókedvű ismerkedés), amikor megismertem egy barátját, akivel viszont robbanásszerű volt a találkozás. Szörnyű helyzet volt, nem akartam egy fellángolás miatt szakítani, pláne egy barátja miatt, gondoltam, majd elnyomom magamban. Három évig voltunk együtt, közben néha elő-előtört bennem mégis az érzés. végül szakítottunk és összejöttem a "robbanásszerűvel".
2017. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!