Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettél már bele házas...

Szerettél már bele házas emberbe? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 13:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%

elkerültem jó messzire,nem mondtam el senkinek,és mindent megtettem azért hogy elfelejtsem jó gyorsan


szembe is köptem volna magam,ha tovább jut a dolog a fejemnél...


undoritó dolog házas emberrel kikezdeni

(bár 2 ember kell hozzá,de akkor is)

25/N

2011. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%
mi a vége? a legeleje kell hogy a vége legyen.
2011. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
45%

Igen!

Ő elvált,már 2 éve együtt vagyunk és van egy kisfiúnk:-)

2011. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%

Előfordult. Igaz, nem tudtam, hogy házas, mert ezt az aprócska tényt velem elfelejtette közölni, miközben tette a szépet.

Én kiléptem ebből a dologból, mielőtt még komolyabbra fordult volna. Nem csináltam botrányt, nem borítottam ki a bilit, egyszerűen csak "elsétáltam".

Gondoltam, nélkülem is ki fog derülni, hogy a férj nem éppen hűséges típus, mivel elég nyíltan csajozott, nem akartam én lenni az, aki megcsinálja a botrányt. Igazam lett, bár a felesége vele maradt.

2011. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
28%

Ja,3. válaszoló vagyok.

Amikor mi összejöttünk már halott házasság volt,nem miattam ment tönkre...

2011. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

Először határtalan boldogság

Aztán gyötrő magány, állandó belső harc, nyugtalanság

Majd közös gyerek = életem értelme

Kétségbeesés, boldogtalanság, kilátástalanság, depresszió, pánikbetegség, szorongás.


Ha a babám nem lenne szerintem már nem is élnék, csak érte létezem.


5 év története címszavakban.

Nem ajánlom, hogy kipróbáld :(

2011. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
56%
Nem...és nem is fogok soha....undorítónk tartom....de nagyon....
2011. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

Igen,szerettem. Az lett a vége,hogy rájöttem magamban kell tartanom ezt az érzést,nem mutatom ki,és azon leszek,hogy gyorsan kiverjem a fejemből,mert nem akartam egy szemét lenni,aki tönkretesz egy házasságot,vagy csak egy kicsit is kellemetlen helyzetbe hoz egy házas embert. Ugyanúgy viselkedtem vele,mint előtte,az érzéseim idővel megváltoztak,azóta baráti viszonyban vagyunk. Sikerként könyveltem el,hogy megálljt tudtam parancsolni magamnak. :)


26/N

2011. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Sokáig álmodoztam róla, ettől volt életkedvem, aztán 3 év alatt elmúlt, később el is kerültem más városba. Neki már 1 gyereke is volt, így többre nem lettem volna képes, nem is lennék soha. Jobb így, emberként. Azért jó volt, hogy volt, bár beszélgetésen kívül semmi nem történt, annak ellenére, hogy az érzések kölcsönösek voltak.
2011. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
...
2011. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!