Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? EZ MI?

Figyelt kérdés

A férfi minden nap együtt alszik a nővel, már szinte együtt élnek. Sokat költ a nőre, bevásárol neki, stb. Szex minden nap van, szinte a saját igényeit alábbhagyva a nőnek "tesz jó" önzetlenül. Állandóan védelmezi olyan módon, hogy "jajj ne oda ülj, hanem ide, mert meggyűrődik a szép ruhád", viszont sose bókol, soha nem mondja hogy " de csinos vagy", "szép vagy"...stb.


A nő mindig ölelgeti és igyekszik jó háziasszony is lenni a férfinak és szintén mindent -ágyban is- megtenni. A nő 2 hónap után kimondta, hogy "szeretlek". Mindig dicséri a férfit.


Fél éve vannak együtt, de férfi még a szeretlek szót nem mondta ki. Egyszer a nő megkérdezte, de a válasz az volt, hogy "nem szeretek ilyen kijelentéseket tenni".


MOST EZ MI?


2011. ápr. 13. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a viselkedéséből látszik, hogy szeret. Ahogy leírtad, kimutatja. Most akkor mi a probléma? Én sem mondom, mert nem szeretem kimondani inkább mutatom. pedig én nő vagyok.
2011. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Szeret, ez egyértelmű. Az pedig, hogy nem mondja, nem számít.

Inkább a tettek beszéljenek, mint a szó :)

2011. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Neki nem fontosak a szavak.. lehet, valamikor csúnyán megbántották, és ezért inkább ő kimutatja, és nem mondogatja..


szerintem nincs evvel semmi baj,hiszen amit leirtál, abból is lejön, hogy odafigyel, és törődik!


Kicsit eltérő személyiségek vagytok, ez annyira nem is baj, probálj meg (Vagy ha nem , akkor akkor a lány) alkalmazkodni egy picit hozzá... idővel úgyis előjön belőle a bókolás, mikor egy új fehérneműt akartok vásárolni :)


Kitartás... és ne akarj egyszerre mindent :)

2011. ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az én páromtól 3-4 hónap együttjárás után megkérdeztem,hogy szeret-e(mármint szerelemmel). A válasz egy laza, "nem"volt.Ott akkor köpni,nyelni nem tudtam,mert a viselkedése nem ezt mutatta,csakúgy,mint itt a férfinél...Ma már a férjem,mert mint utóbb kiderült neki ez egyszerűen nem ment akkor,de mivel nem a szavakon múlnak a dolgok,együtt maradtunk,és láss csodát évek óta működik..
2011. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
BIZTOS,HOGY SZERET.....CSAK EZT A FÉRFIAK NEHEZEBBEN MONDJÁK KI!!!
2011. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeret! Ha ennyit megtesz érted, biztos hogy szeret. Lehet hogy van valami mélyebb oka, hogy mért nem mondja ki azt a szót. Én se mondtam ki nagyon sokáig a páromnak, mert féltem, hogy ő is meg fog akkor halni ugyanúgy, mint anyum és nagypapám, akiknek szintén mondtam. Nem vagyok babonás, de ettől valahogy féltem. Mert mindig mindenki akit megszerettem, az rövidesen meghalt. Lehet hogy neki is van valami lelki seb a dolog mögött. Akár egy volt szerelem. Nem tudhatod. De persze az is lehet, hogy mint jó néhány pasi, ő is férfiatlannak tartja kimondani...
2011. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Horror.
2011. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, hogy itt mind2 fél teljesíteni, megfelelni akar a másik félnek? Nem szimplán örömmel teszik?

Ha ez így van, nekem nem tetszene :).

2011. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

biztos megbántották párszor olyanok, akiket nagyon szeretett, és akiknek kimondta.

én sem mondom ki azóta ezt a szót, mióta kimondtam egyszer, és az exem sokszor mondta, de közben mégis össze-vissza csalt, elhagyott, utána való összejött 1 másik csajjal, és engem elmondott minden q-nak (ő volt az 1. és egyetlen az életemben).

azóta inkább úgy vok vele, h tettekel bizonyítom...ha meg ezt nem érzi az illető, így járt.

vlsz a párod sem a szavak embere.

2011. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!