Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

van egy ismerősöm akivel évekkel ez előtt ismerkedtem meg, barátságnál több sosem volt, bár őszintén szólva volt olyan időszak amikor nem bántam volna...

ritkán találkozunk mert messze lakunk egymástól de amúgy jól kijövünk.

amikor megismerkedtünk volt valakim ő pedig egyedülálló volt, azóta eltelt pár év és ez felcserélődött; azóta barátnője lett, komoly a kapcsolatuk és ezt mindig tiszteletben tartottam.

mondtam már többször hogy hozza el a barátnőjét amikor találkozunk, mondta hogy jó, de végül sosem került rá sor.

amikor együtt vannak és unalmukban neteznek sosem ír rám, ha igen leráz vagy rideg és ignorál.

amikor csak lehetőség van rá mindig akar találkozni velem, ki jön elém az állomásra meg képes hajnalig velem lenni. de persze a barátnője elé sosem helyez.


nem tudom mire véljem ezeket az ellentéteket.

gondoltam arra, hogy lehet csak túlreagálom a baráti kapcsolatunkat, de arra is hogy lehet érdekeltem őt amikor még nem volt senkije és most hogy nekem nincs, talán ez kicsit újra visszaszállt belé.


Szerintetek?


(én húsz, ő huszonnégy)


2011. máj. 13. 03:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A ti kapcsolatotok alapja az ő részéről nem barátság hanem vonzalom. Nekem is van csaj barátom de mindegyiket bemutatom a barátnőmnek.


Na már most ha a te barátod nem így tesz, az azért van mert nem teljesen barátságból van veled, s rosszul érezné magát ha egyszerre veled is a barátnőjével is lenne. Kicsit olyan lenne, mint a filmekben amikor a pasi lebukik. Azaz úgy érezné magát. Szóval csak óvatosan.

2011. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmm, értem, köszönöm!
2011. máj. 13. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád. Nem szerelmes, csak vonzó vagy mint nő. Esetleg szeretne kapcsolatot veled. Nekem is van egy ilyen barátom.
2011. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!