Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a munkahelyi...

Mi a véleményetek a munkahelyi kapcsolatról? A főnök előtt inkább titkos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális főnököt nem hinném, hogy zavar még nem megy a munka rovására. Titokban meg úgysem lehet tartani, előbb-utóbb kiderül abból ahogyan beszélgettek egymással még ha csak a meló a téma akkor is, meg ahogyan egymásra néztek.
2010. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi 2. válaszoló.

Úgy veszem észre mostanában hogy bejövök neki, vannak apróbb jelek, de konkrétan nem tudom biztosan. De én meg olyan nyuszi vagyok, nem merek közeledni sehogy sem... Nehogy pofára essek. Én vagyok a lány.

2010. febr. 24. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 évvel ezelőtt munkahelyen a kollégámmal jöttem össze.A kapcsolatunkat először titokban tartottuk,de végül is kiderült.Volt aki nem foglalkozott velünk(nem mi voltunk az egyetlen pár akik így jöttek össze),de volt akinek szúrta a szemét nagyon...mivel együtt is dolgoztunk,így nem volt feltűnő,hogy egymás mellett ülünk,beszélgetünk...Persze a munkahelyen én nem díjaztam az ölelgetést,csókolgatást,hisz ez csak kettőnkre tartozott.Volt aki nem is vette észre,hogy együtt járunk.Szóval munkaidőben csakis kollégák míg szabadidőben boldog szerelmesek voltunk.

Azóta eltelt 10 év,de még mindig boldog kapcsolatban élünk,igaz azóta már nem ott dolgozunk,és nem egy helyen...

Ha nem megy a munka rovására,és betartjátok,hogy a munkahelyen csakis kollégák vagytok elsősorban akkor nincs semmi kivetni való ebben..

2010. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra vigyazz,hogy ha lesz koztetek problema,akkor a munkadat is veszitheted!Jobb,ha hazinyulra nem lovunk!De te tudod!
2010. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ez nagyban függ attól mit dolgozol. Ha olyan helyen dolgozol, ahol rajtad kívül még 70 ember dolgozik (ilyen lehet például egy nagyobb pékség), akkor nem hiszem, hogy zavarni fogja a főnököt, kivéve persze, ha ez a munkahelyi teljesítményt rontja. Ha csak 2-3 emberrel dolgozol együtt, akkor én azt mondom eleinte jobb titokban tartani, de persze függ ez a főnök természetétől is :) Ha jópofa, akkor nem fogja azt lesni, hogy hol lehet ebbe belekötni :)
2010. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Helló!

Szerintem jobb,ha az ilyesmit burkoltan csináljátok,és a munkahelyen higgadtak,tárgyilagosak tudtok maradni.Ha Isten is úgy akarja,és ha kivéditek,hogy a Főnök tudomására jusson,sok szép boldog évet tölthettek el együtt.Persze csak akkor,ha a a magánéleteteket,nem viszitek be a melóhelyre,és tudjátok türtőztetni magatokat.Sok sikert! :-)

2010. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt részem benne, 4 évig tartott, majdnem esküvő lett belőle, aztán mégsem. Próbáltuk ha nem is titokban, de diszkréten kezelni a helyztetet, viszont a főnök a szakításunkkor külön kiemelte, hogy mindenféle viszonyról, összejövés-szakítás tudnia kell ( gondolom, a komolyabbakra értette), mert mmivel befolyásolja a közös munkát szeretne tisztán látni. Amúgy egy rossz szava nem volt soha, sőt, még örült is neki. Szeritnem ő teljesen korrekten vette.

Azt javasolnám, hogy ha már tényleg biztosak vagytok egymásban, jó pár hét, hónap elteltével mondjátok el a főnökötöknek, szerintem ő is örül, ha normális, hogy megtisztelitek azzal, hogy beavatjátok.

2010. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ez munkahely és főnök függő...

nekem pl előző évben volt kapcsolatom a munkatársammal és mint kiderült, a fönők mindig kérdezgette a srácot,hogy nanana ,hogy áll az ügye velem ? :)

2010. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a főnök előtt is legyen titkos,meg a kollégák előtt is.Bár a tekintetek úgyis árulkodni fognak.
2010. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!