Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Mit tennétek,...

Kedves Férfiak! Mit tennétek, ha kiderülne, hogy durván bepaliztak titeket?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk 2-3 év múlva derülne ki, hogy az a nő, akiről azt hittétek (eljátszotta nektek), hogy szeret titeket, csak számításból, tervteljesítésből, anyagi érdekből és azért, hogy megmutassa, őt is elveszi valaki, úgy ment volna hozzátok? Ha megtudnátok, hogy a hátatok mögött pénzt gyűjtöget, amiről ti nem tudtok és közben eltartatja magát. Ha kiderülne, hogy mikor megkértétek a kezét, még az igazi nagy szerelmével találkozgatott szimultán? Ha kiderülne, hogy a tiltásotok ellenére, évekig, folyamatosan, titeket megkerülve, mégis kapcsolatban maradt volna a pasival (egy kis csókolózgatás, meg titokban találkozgatás erejéig)? Ha kiderülne, hogy ennek a pasinak lefikázota az ágybeli teljesítményeteket és kiröhögtek titeket?
2011. ápr. 13. 11:13
 1/9 A kérdező kommentje:
*kiröhögtek téged*
2011. ápr. 13. 11:14
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

1. Elválnék de azonnal.

2. Egy ideig nem bíznék a nőkben, de a kor függvénye is, hogy mikor találnék újra valakit akiben érdemes, de nősülni biztos, hogy sohat többet az életben.

3. Azt az embert aki így viselkedett velem nem minősíteném, meg se ismerném többet még az utcán sem.

2011. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elválnék, és gondoskodnék róla, hogy többé egy fillért se lásson tőlem.
2011. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
én nő vagyok,de az ilyen nőket nagyon aljasnak tartom!!!Talán azért gyűjtögette a pénzt,hogy majd a másik pasival lelépjen?!ÁÁÁÁ,ez egy ribanc!Hagyd ott a p...ba,és ne bánkódj utánna egy percg sem!!!Találsz majd rendes lányt,aki meg fog becsülni!!
2011. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Elgondolkodnék azon, hogy lehet hogy nem vettem észre semmit ebből eddig. Levonnám a tanulságot a következő kapcsolathoz. Bocs, de nem tudom elhinni, hogy te egy szent vagy a másik meg maga az ördög. Ha rosszul alakultak a dolgok, abban te is benne voltál, ha mással nem a naivitásoddal biztos. Nőj fel, és gondolkozz el azon mi okozta azt hogy ide jutottál. Sajnállak, de csak azzal tesznek ilyet, aki hagyja.
2011. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha ez a helyzet és téged ez zavar válj el, ha nem zavar, mert esetleg neked is megvan a kis életed akkor meg ne válj el. Ennyi.
2011. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én már semmin sem csodálkozom... sajnos van ilyen... mindenképpen szakítanék... annyi konzekvenciát levonnék, hogy azt lehet becsapni, aki hagyja magát... évekig nem lehet nem észrevenni bizonyos dolgokat, mert az megbosszulja magát... remélem a következő kapcsolat jobban sikerül...
2011. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem lenne alkalma másokat bepalizni...
2011. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elég ravasz lennék, hogy legális úton kisemmizzem, mielőtt észbekap és kidobjam, elégedett lennék.
2011. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!