Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harcolnál a párodért, ha...

Harcolnál a párodért, ha kiderülne még gondol az exére?

Figyelt kérdés
Megtennél mindent, hogy elfeledtesd vele, vagy csak arra gondolnál, hogy téged nem szeret eléggé és még mindig a másik fontos neki?
2011. nov. 15. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy én nem tudnék érte tovább harcolni, mert arra tudnék csak gondolni, hogy nem szeret, hanem csak pótlék vagyok neki. Nem érné meg. De gondolom ez első pár hónapban kiderülni, szóval elhagynám. Ha a mostani 3 éves kapcsolatomba derülne ki az jól padlóra küldene...
2011. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Elfelejtettni soha nem tudod vele az exet, es miert akarnad? Te nem gondolsz vissza neha a multodra? Mindent megtennek, hogy egy boldog, kiegyensulyozott kapcsolatban eljek vele.
2011. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt? Mikor és milyen okból és a legfontosabb melyik fél szakított? Honnan tudod hogy gondol rá? És biztos nem csak "jó emlékekre" emlékszik vissza? Mennyire szereted?

Ezek az információk kellenek szerintem hogy választ tudjunk adni....

2011. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A gondolatokat a másik fél nem látja, ha csak nem mondja el neki. Az, hogy valaki gondol valakire, nem jelent semmit. Több módon is lehet:

-mi lehet vele, de rég láttam

-rohadjon meg

-de hiányzik.


Szerintem itt nincs ki ellen harcolni. Néha én uis gondolok exekre, de csakis az első módon, illetve múltkor találkoztam az egyikkel, maradt bennem keserű érzés a találkozás után, de ezt nem mondom el a páromnak, akit szeretek. Szóval gondolta rá, a régi idők is eszembe jutottak, de a férjemnek most nem is kellene harcolni, ha tudná sem, mert nincs miért. Ha a másik harcos kérdés is a tied, akkor ott a 2. válaszoló voltam.

2011. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy kitörölni a múltjából/emlékeiből, hanem hogy ne érezze magát rosszul, a tudat hogy az exe boldog... Hiszen akkor érez még valamit iránta nem?
2011. nov. 15. 14:16
 6/15 anonim ***** válasza:
2011. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha rosszul erzi magat hogy az exe boldog, akkor valami nincs rendbe a Te es az O kapcsolataval. Veled nem boldog? ha nem, akkor semmit sem tudsz csinalni, engedd el.
2011. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mennyi ideje vagytok együtt? Mikor és milyen okból és a legfontosabb melyik fél szakított? Honnan tudod hogy gondol rá? És biztos nem csak "jó emlékekre" emlékszik vissza? Mennyire szereted?"


1 hónapja vagyunk együtt, ő szakított mert az exe megcsalta, pont nem a szépre hanem a rosszra emlékszik ezeket ő mondta el nekem mikor is észre vettem rajta hogy valami nyomja a lelkét...

Eddig azt hittem nagyon szeret és fontos vagyok neki, többet érzet ő irántam mint én iránta, de már ebben sem vagyok biztos..

2011. nov. 15. 14:24
 9/15 A kérdező kommentje:

FromOz:

Én el is engedtem, mert úgy éreztem nem tudok így 100%-ot teljesíteni, de Ő nem akar elengedni engem...

Viszont azt érezte eddig, hogy Én nem szeretem nem haladok vele előre, így persze lehet nem boldog mellettem...

2011. nov. 15. 14:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak valami mélyponton van (suli vagy munka stb) férfiaknak is lehet depisebb időszaka szerintem próbálj vele mimnél többet beszélgetni erről is és arról te hogy érzel...

A kapcsolat elején tartotok szerintem érdemes időt szánni rá hogy biztosan rájöjj (megértsd) mi a gond....

2011. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!