Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a 13 éves öcsétek animalszexes videókat néz? (És undorítóan beszél)

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Egy ideig nagy ívben kerülném a sokk miatt... :D

Aztán szerintem megmondanám szüleinknek hogy hamar tüntessék el a gépet, netet a szobájából mert láthatólag semmi haszna, sőt csak ront rajta.

2011. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennyi idősen lehet, hogy "csak" azért nézi, hogy jót röhögjön az ilyesmi videókon és a barátaival erről beszéljen, de ez sem vidítana fel különösebben... :S Nem neki való. Ha meg erre izgul, akkor pár jól irányzott pofonnal meg net-eltiltással talán nevelhető.
2011. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Vennék neki egy cuki kutyust :P
2011. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én szóltam anyukánknak, ő eléggé kiakadt, egy hétig nem gépezhetett, most meg már megint ellenőrzés nélkül azt csinál amit akar -.-"
2011. nov. 6. 13:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit kezdeni, mert nem következetesek a szüleid. Az egyetlen megoldás az lenne, ha kikerülne a számítógép a szobájából, meg talán 1-2 pofon a ronda beszédre.
2011. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
megb-szatnám egy gorillával, hidd el többet eszébe se jutna animalsexet nézni!!!
2011. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Argloss ***** válasza:
88%

Ebben a korban nagyon kíváncsi az ember mindenfélére. Ha nem gigabájtos gyűjteménye van, hanem csak pár videót nézett a neten, akkor abban nincsen még semmi, szerintem csak a kamaszkori kíváncsiság. Mondhatjátok, hogy nem neki való, de szerintem felnőtteknek sem... A véleményemet biztosan elmondanám, de a 13 évesek többnyire már tisztában vannak vele, hogy ezek a dolgok nem normálisak. Na meg egy testvér szava nem feltétlenül bír befolyásoló erővel...

Csúnya beszéd meg.... Ha elég higgadt vagy és jól tudsz szemtelen megjegyzéseket tenni, akkor idővel elérheted, hogy veled normálisan beszéljen. Vagyis tapasztalataim alapján ez a módszer felnőtteknél is hatásos... A normális beszédet igazából a szüleidnek kellene követelnie...

2011. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

én volt, amikor bnőm kidfiára vigyáztam, megengedtem neki, hoyg agresszív játékokat játszon a gépen, ami után agresszív lett a kissrác (belém is vágott ököllel)


én türelmesen elmondtam neki mindent, látod hogy mégsem valóak neked ezek a játékok? látod magad hogy megváltoztál?


és csodák csodája!

bólogatott, és nem játszott tovább!


a gyerekek nagyon nyitottak a jó szóra.

nem szemtelenkedni kell vele, nem anyát ráuszítani.

beszélni vele egyszerűen. mert érti.

2011. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*kisfiára
2011. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!