Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a szüleitek? Jó...

Milyenek a szüleitek? Jó fejek? Szigorúak?

Figyelt kérdés
Nekem csak anyukám van, apukám még pici koromba meghalt. Anyukám rendes, bár néha picit szigorú:) Néha túlságosan is félt, főként pasi ügyekben:) Az első nagy szerelmet viselte a legnehezebben, a mostanit egész jól:) Kíváncsi vagyok, nektek milyen szüleitek vannak:) 18/l
2009. márc. 2. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
30 km-es távolságban egész jó fejek, de amikor minden nap velük kellett élnem, az elég gáz volt. Soha nem tudtam velük semmit megbeszélni, egyszerüen nem bíztak bennem. Pedig soha nem vertem át őket, nem szolgáltam rá a bizalmatlanságukra.
2009. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Jó fejek, sok mindent megkapok tőlük, ők főznek-mosnak rám.

Nyáron sokszor hívtam át a barátaimat, kertben nyársaltunk, itthon pizzáztunk stb. Sok olyan embert ismerek, aiknek a szüli nem ilyen rugalmasak.


Amióta megtudták, hogy nem vagyok szűz (3 éve) azóta felnőttként kezelnek.

18/L

2009. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem csak Apukám van, Anyukám 2004-ben halt meg... Apa " szinte mindent megvesz nekem ", felnőttként kezel pl. buli ügyekben is, a kocsit is ideadja, ha kocsival szeretnék menni bulizni...

Van, mikor rendes és el tudunk beszélgetni, de ez alig van havonta 1x. Nem nagyon beszélgetünk, sokszor ideges ( amit nem éppen én váltok ki belőle ) csak tesóm értelmi fogyatékos, velünk él és már mindenki ki van készülve idegileg, de próbáljuk megoldani a dolgokat, ahogy sikerül...

Van, mikor apának teljesen elmegy az agya, kiabál ok nélkül, lehülyéz mert a kanalat pl 1 centivel arrébb tettem, sok kis pici dolog miatt, amitől néha teljesen ki vagyok készülve és rám jön valami olyan időszak, hogy minden rossz és nem akarok élni, elegem van a családból. De megtanultam, hogy minden rossz után jön valami jó és, hogy a felhők mögött mindig süt a nap és nem érdemes szomorkodnom és tönkre tennem magam, és vigyáznom kell magamra, mert nekem ez az Életem és a " családomon " vagy a körülményeken nem nagyon tudunk változtatni...


Én is 18 éves lány vagyok...


Nani

2009. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Összességében véve nagyon rendesek a szüleim, nekem van a világon a legjobb anyukám. Millió dolgot leírhatnék, de inkább nem megyek bele, ezzel mindent elmondtam. 28/L
2009. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én árva vagyok 4 éve.18/l vagyok!Nagyon hiányoznak!....még a pofonok is!!

A bátyámmal élek!A legjobb fej a földön,bár néha nagyon fárasztó!Csak az olyan dolgoktól félt,aminek a befolyása alatt nem lennék a magam ura!Meg a hülye és erőszakos emberektől!

2009. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Apám önző, lenézi a nőket, anyu ideggyenge, befolyásolható, de amikor éppen jól van, akkor jófej, de ez kevés. Egyedül kell boldogulnom, mert segítséget nem kapok, csak cseszegetést. Nincs szerencsém.
2009. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mint szülö válaszolok neked ha nem baj?!Az én lányom 15 mult,probálom a kapcsolatunkat ugy kezelni mint barátnök.Sok elönye van,öszintén mer hozzám fordulni bármivel.Az elsö barátja nekem is hirtelen jött,de elfogadtam,azota is tart a kapcsolatuk 1 1/2 éve.A barátja már olyan mintha a fiam lenne,mert ő is hozzám fordul tanácsért.Nagyon jól ki jövünk egymással,persze vannak határok amiket ők is belátnak.Szeretnek és én is őket.Neki is csak én vagyok az apukája nem foglalkozik vele.
2009. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem elváltak két éves koromban,Anyunál laktam 14éves koromig,eljött velem a tinidiszkóba,elvoltunk,barátnősen.Amikor Apuékhoz költöztem(60kmrel arrébb)vidékre furcsa volt,de Apuval sokat és jókat lehet beszélgetni,már tőlük is elköltöztem 3éve a párommal lalok,igy mindkét szülővel jó a viszonyom.21/L.
2009. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány létemre én inkább Apukámmal vagyok nagyon jóban.

Mindig megértjük egymást, soha nem vesztünk még össze, fantasztikus ember, imádom.

Anyukám eléggé kötekedős, de már 1200 km-re lakom tőlük, így nincs annyi vita.

Mindenesetre hiányoznak :)

24/L

2009. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!