Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szigorúak velem?

Miért ilyen szigorúak velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves fiú vagyok. Anyukám nagyon szigorú velem. Nem akarok diszkóba menni meg ilyenek. Csak moziba pl. De azért is könyörögnöm kell, még úgy is, hogy én fizetem. Úgy enged át bárkihez, ha előtte felhívja a szüleit stb. Most is a barátom tart ilyen szülinapi bulifélét. Ami szombatt estétől vasárnap délig tart. Nem enged rá el. Csak úgy h 6-ra odamegyek (ekkor kezdődik) és akkor 8-kor már jönnek értem. Pedig jól tanulok, elég nehéz suliba járok (6 osztályos) és ott 4.2 vagyok. Nem tudok mit csinálni, egyszerűen ezt nem lehet vele megbeszélni. Emaitt soha nem hívnak engem sehova,mert ugyse mehetek. Előre is köszönöm a válaszokat :) 14/f
2011. okt. 15. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pusztán csak félt ! Megértem hogy rosszul esik látva a barátaidat hogy nekik több mindent engednek a szüleik . De hidd el még előtted az élet :) ! Még csak 14 éves vagy ez egyre javulni fog már :) !
2011. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

32 eves lany vagyok.

Milyenek a barataid? A szuleid ismerik jol oket? Van bizalmuk irantuk? Nem lehet,hogy a barataid vannak tul konnyeden fogva? Akarhogy van,lehet nallad kicsit rovidebb a "poraz",de meg nagyon fiatal vagy es meg annyit bulizhatsz es szorakozhatsz,hogy ihaj csuhaj :). Szoval legyel meg par evig turelmes szuleiddel ebben a tekintetben. Az szuper,hogy jo srac vagy es tanulsz. Legy turelmes. puszi.

2011. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 évesen minek akarsz másnap délig "bulizni"?

Mondjuk nekem eleve nevetséges, hogy 14 évesek bulizniak.

2011. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!