Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesztek/vettetek anyák...

Mit vesztek/vettetek anyák napjára?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 10:51
1 2
 11/15 Tubarózsa ***** válasza:

Hali! Az biztos h egy vasalót veszek, a mostani már xar. Ezt anyunak. Mamának még nemtudom, de neki is vmi hasznosat. Meg lesz virág is. Leendő anyósnak vszinű cserepes virágot fogok venni.

Üdv 20L

2011. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem Anyak napjara nem kell penzt kolteni. En mindig egy csokor orgonat szedek neki a kertbol, egy gesztus, ennyi.
2011. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Anyós jelöltnek is illik vinni anyák napjára? :/
2011. ápr. 15. 18:18
 14/15 anonim ***** válasza:

Semmit nem szoktam neki venni, szedek pár virágot és ennyi.


Lehet én gondolom rosszul, de szerintem túlzás 10-20 ezres ajándékot adni ilyenkor. Pl. vasalót. Persze mindenki azt csinál, amit akar.

2011. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tubarózsa ***** válasza:

tegnapi 14.10es vagyok:

18:24nek: najó 20e -ért nem veszek vasalót, az nagyon sok, ennyit nem adok ki rá! de vmi egyszerű mp3 lesz, mert a napokban egyre gyakrabban mondja milyen jó lenne, és jobban szeretek hasznos ajándékot venni, virág meg van a kertbe:) max. ha veszek akkor cserepeset. de vszinű msot csak cserép virág, mp3 picit késöbb, megkell várni a fizut.

kérdezőnek: szerintem ahány ház annyi szokás. anyu is kap meg mamám is, meg anyós jelölt is, mert nagyon jobban vagyunk! Sőt, még keresztanyum is szokott kapni aproságot! meg párom is szokott virágot v vmit anyumnak meg mamának!, de ha másnem szóban v sms-ben "felköszönti" őket is. nah de a "legnagyobb" ajándékot anyu szokta kapni! többiek, vmi egyszerűt, kis csoki, v képeslap. v ilyesmi(pl most anyósnak és mamának pici virágos teritőt hímzek)

üdv 20L

2011. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!