Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a egyes emberek...

Nem értem a egyes emberek akik a szakmunkásokat elítélik. Vagyis azt hiszik hogy nem lehetnek okosak, műveltek. Stb Sokan észre vettétek?

Figyelt kérdés
Én is szakmunkás vagyok színházba járok, szeretek olvasni stb.. Múltkor a bátyám elvitt egy partyra.. Csak diplomások voltak megkérdezték mi szakmám.elmondtam onnantól befejezték velem a társalgást. Megalázóan éreztem magamat.Köszönöm a válaszokat. 27N
2011. júl. 16. 20:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
2011. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
55%

Hát sajnos ez így van.Csak a hihetetlen nagy tudásukkal abba nem gondolnak bele,hogy sehol sem lennének nélkülünk.


És igen!A műmájer közgazdász gyerek még mindig az út szélén rohadna a puccos Mercedesével,ha nem jár arra egy tréler.Amit nem mellékesen egy szerelő vezet és egyenesen a műhelybe viszi...Utólag kiderült,rossz üzemanyagot tankolt.Nem lehet bonyolult tankolni,hiszen minden kútfejen fel vannak tüntetve az üzemanyagfajták.Még is a benzinkutas az alja nép...

2011. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok.De olvastam válaszoltam is rá.
2011. júl. 16. 20:38
 4/45 anonim ***** válasza:
85%
Én fodrász vagyok, sok diplomás vendégem van, bár az eredeti szakmám irodavezető.Állandóan csodálkoznak, hogy miért csak fodrász vagyok, hogy le kéne diplomáznom, mert túl értelmes vagyok ehhez, hogy szakmunkát végezzek. Most mondjam nekik, hogy jobban keresek, mint ők, érdekesebb a munkám?
2011. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Én inkább csendben maradtam.. Én sem hencegtem nekik hogy 3-szorosát megkeresem.. és nem diplomával.
2011. júl. 16. 20:40
 6/45 anonim ***** válasza:
79%
ezek csak sznobok. A művelt ember nem néz le senkit.
2011. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
39%

és nem unjátok ezt szöveget, hogy a diplomások elítélik a szakmunkásokat, a szakmunkások meg váltig állítják, hogy többet keresnek mint a diplomások.

Én diplomásként megvagyok elégedve nettó 450fizetéssemmel és nem szakodok meg érte.

2011. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
43%
Ha nem lennének a szakmunkások, és mások akik fizikai munkát végeznek, akkor nem lenne mit enni. Csak ezt nem veszik tudomásul a diplomások, mert ők felsőbbrendűnek érzik magukat.
2011. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Én nem veszekedni akarok, nem azért tettem fel a kérdést! szerintem mindkettőre szükség van szakmunkásra is meg diplomásra is. De láttam olyan esetet a cégnél hogy egy szakmunkás jobban tudta a dolgokat mint a diplomás.. Na ez már kicsit szégyen szerintem. Pedig ezt nem tanulta.
2011. júl. 16. 20:45
 10/45 anonim ***** válasza:
15%

20:42

Képzeld én azt unom, hogy a szakmámat, amit szeretek lenézik, és hallgathatom, hogy diplomát kéne szereznem. Sok diplomásban abszolút nincs meg a vállalkozó szellem, magoltak x évet, tisztelet a kivételnek, és derogálja őket, ha kevés fizetésért kell dolgozni, miközben se tapasztalat, se rátermettség. De hát ti sok éven át tanultatok. Képzeld én addig dolgoztam és az élet tanított.

2011. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!