Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy olyan kapcsolat,...

Működhet egy olyan kapcsolat, amelyikben az egyik fél már nem szűz, a másik viszont a házasságig várni szeretne?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha ezt tudják egymásról, és a „nem szűz fél” elfogadja h a másik így gondolkodik. Vajon tényleg belenyugszik ebbe? Lehet ebből szép kapcsolat? Húsz évesekről van szó

(köszönöm, h a kérdésre válaszoltok, és nem a ragadtok le ott, h szerintetek hülyeség a szüzen házasodás)


2011. ápr. 14. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez az "utolsó" ma 11.26-nak szólt.
2011. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11:26 oké hogy azt mondják hogy nem volt szex a házasság előtt, de te ezt nem tudhatod biztosan. Régen is már az 1900 as évek elején is volt szex a házasság előtt több helyen csak letagadták, pl ezt onnan tudom hogy a dédimamám esküvőjükre 7 hónapra született a mamám és nem volt kora szülött.És régen nem volt olyan hogy elválok, aki szarba nyúlt azt élete végéig viselnie kellett, megkellett lennie a látszatnak
2011. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nekem ismerősömre várt a vőlegénye két évet, az eskövőig, és köztük kb hatszáz km volt folyamatosan. Bár én nem tartottam fernek a nő részéről, bár egyszer mondta valakinek, hogy azért történnek dolgok. Biztos azért lecummantotta. :D bár nem néztem volna ki belőle ezt sem.
2011. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 TWIO ***** válasza:

Pszichológiailag úgy vagyunk kódolva, hogy a férfi hosszú távon, a nő rövid távon tűrő jobban a szex nélkülözését. Talán ez jelentős információ lehet.

Más: az első kapcsolatomban én voltam a szűz. Szerintem megőrjítettem, amikor két évünk után minden veszekedésnél előjött, hogy "mert én bezzeg neki tartogattam magam". Azóta, hogy mással is voltam, már nem látom ugyanakkora értéknek ezt. Ha számodra ez érték, légy óvatos azzal, hogy soha ne bántsd azért, mert ő nem őrizte meg neked magát. Ebből lehet probléma.

2011. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
na ez is hülyeség amúgy. miaz, hogy neki tartogattad magad? Nem neki tartogattad, hanem nem akartad olyannal elveszteni akit nem szerettél annyira. Nem konkrétan xy-ra vártál, hogy neki add. Ez a legnagyobb hülyeség egy nőnél mikor ezzel jön. És ki mondta, hogy ne tedd meg anno?
2011. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én az voltam, ő nem.

Elmondtam neki, amikor az elején próbálkozott. Nem azt mondtam, hogy az esküvőig akarok várni, hanem addig, amíg úgy nem érzem.

1,5 hónapig bírtam :)

Előtte minden volt, soha nem erőltetett semmit, csak annyit engedett meg magának, amennyit én neki. :)

2011. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ej, ej te kis huncut. :) Tudtam én... :D
2011. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy sokáig működhet a dolog. 21 éves voltam, mikor elvesztettem a szüzességemet, párom tudta, mielőtt randiztunk volna, hogy szűz vagyok (mondjuk nem hitte el:D, csak azon az éjszakán döbbent rá:P), 3 hét után ott aludtam nála, próbálkozott, nem engedtem, nem erőltette. Egy hét múlva újra ott aludtam, és egyszer csak azt vettem észre, hogy tolom lefele a gatyáját:P Szóval egy hónapig bírtam. Egy egészséges 20 éves fiatal lány vagy fiú, ha szerelmes a párjába, nem sokat fog teketóriázni, akár szűz, akár nem:D

(mellesleg én is úgy voltam vele, hogy azzal akarok lefeküdni, és csak azzal, akivel össze akarom kötni az életem, azóta is együtt vagyunk és van egy 8 hónapos kislányunk)

27/N

2011. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

nem a szex az első. ez tényleg csak egy szelete a kapcsolatnak, és ha két ember szereti egymást, akkor ezt meg lehet beszélni.

számomra sokkal fontosabb, hogy a párom, intelligens, tájékozott legyen, lehessen vele beszélgetni.


nem hülyeség szűzen házasodni, a vallásos embereknél ez mai napig bevett dolog. szerintem a tisztelet jele is lehet az, hogy nem próbálták még fel a fél várost, hanem egymásnak adják meg ezt az örömet először.

2011. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Sajnos nem tudok sok jó hírrel szolgálni, csak a párom történetét tudom leírni az exével.

Párom bár vallásos, mégis főként személyes meggyőződésből nem szeretne házasság előtt bárkivel lefeküdni. Nah ezt az exe látszólag elfogadta, mármint azt mondta, hogy elfogadta, de párom mesélte, hogy ez az egész kapcsolatuk során iszonyatos fusztrációt okozott és nagy ütközőpont volt, rengeteget veszekedtek rajta. Nem csak ez volt a problémájuk, mindenesetre a csaj 9 hónap után otthagyta.

Ezért is párom egy kicsit aggódott elmondani, hogy ő nem szeretne házasság előtti szexet, mert félt, hogy ugyanaz lesz belőle, mint exével. De legnagyobb meglepetésére én nemhogy jól fogadtam, de kitörő örömmel, mivel én is mindig arra vágytam, hogy csak egy személynek adjam oda igazán magam, annak akivel le akarom élni az életem. Ha meg valakivel le akarom élni az életem, és ő is velem, ahhoz meg akkor már hozzá is megyek XD

Szóval szerintem a legjobb ha egyetértés van ebben.

Egyébként mi is csinálunk "dolgokat", de amúgy meg én nem is akarnék úgy szeretkezni, hogy nem ismerem a párom minden porcikáját jól, és ő is az enyém.

És amúgy az ilyen együttlétből eléggé lejön, hogy ki mit szeret, szexuálisan ki mennyire kompatibilis :P

2011. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!