Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki visszakérni?

Szerintetek ciki visszakérni?

Figyelt kérdés
Egy nénitartozik nekem 10000ft-al.Mindig kedves velem,szokott hozni kaját,sütit stb.De ugye nem ciki,hogy a szolgáltatásomért kért saját pénzemet elkérem?
2011. ápr. 15. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mivel az a tied és lehet,hogy elfelejtette.De az is lehet,hogy nem tudja még visszaadni.Ez a helyzettől függ.Ha ráér neked akkor még várjál vele pár napot,utána nyugodtan szóvá teheted vagy célozgathatsz rá:)
2011. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már a múltkor szóvátettem,de nem hozta,sőt az úton elkerült.A hét elején megint szóvá tettem,mondta,hogy majd csütörkön,de nem hozta
2011. ápr. 15. 19:12
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Naná, hogy kérd vissza. Akármilyen kedves néni pénz az pénz. Ráadásul nem is kevés. Állj a sarkadba és hajtsd be. Ha kell keményen.
2011. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem inkább hagyd, lehet, hogy szégyelli, hogy nincs pénze. hagyd, hogy azért a jó kapcsolat ne romoljon meg, de tanulj belőle, és legközelebb előre fizessen :)
2011. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
oké,hogy hoz nekem sütit csak közben hülyének néz!Mert elment máshoz fodrászhoz,na?
2011. ápr. 15. 19:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a követelésed, de én is utálok a pénzem után futkosni. Nem neked kell cikinek érezned, de valahogy mégis így szoktam érezni én is. Megértem, hogy tanácstalan vagy. Próbálkozz még párszor, aztán sztem törődj bele, hogy nem tudja/akarja megadni. A sütijét ne fogadd el, és ne csinálj neki többet frizurát. Nem kell rá haragudni, csak kerüld el és kész.
2011. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Szóval fodrász vagy, és ilyen munkát végeztél el neki. Akkor viszont más a helyzet. Szerintem a pénzt hagyd, hogy lássa, hogy nemesebb vagy, viszont finoman közöld vele, hogy aki a másikat megbecsüli, az nem tesz ilyet vele.
2011. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

jah, hogy Te fodrász vagy..

hát én ebben az esetben ha szóvá tettem már jópárszor és nem adja vissza, és csak hajat vágtam volna neki párszor nemhiszem hogy üldözném azzal, hogy fizessen nekem.

2011. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért vagyok nagyon kevés emberhez rendes...Mert a legtöbbje ilyen...
2011. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
célozgass rá. ha nemveszi a lapot kérdezz rá
2011. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!