Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem barátja totál sznob,...

A férjem barátja totál sznob, mindenkit lenéz a feleségével együtt, hogy lehet őket kezelni?

Figyelt kérdés
Mindig jönnek hozzánk kártyázni, meg iszogatni, én mindig kiteszek magamért. A pasit a férjem egy konferencián ismerte meg, azóta nagyon jóban vannak. Fiatalabbak nálunk 7-8 évvel, mégis mikor eljönnek, olyan lenézőek. A pasi egy gazdag családból származó valaki, mindig nagyon márkás ing, meg öltöny van rajta, a csaj meg szintén mindig a legdrágább dolgokban van. Már nem először fordul elő, hogy mikor fogadom őket, méregetnek mindent, mi hogy van elrendezve, engem is végigmérnek, a gyerekeket is, a csaj például hisztirohamot kapott, mikor a lányom véletlenül lecsokizta a sálját (amin amúgy miután kimostam neki, semmi nem látszódott). Nagyon zárkózottak is, velem pl. alig beszélnek, csak a férjemmel "hajlandóak", meg ha más olyan beállítottságú van a társaságban, akkor vele. Mindig jó képet kell vágnom hozzájuk, mert a férjem kedveli őket, de kicsit rosszul esik, hogy mindent méregetnek lenézően, mintha ők lennének az atyaúristen, ráadásul az én házamban. 26-27 éves fiatalokról van szó. Nyár óta járnak hozzánk, de én még egy tartalmas beszélgetést nem folytattam egyikükkel sem. A pasi kritizálja a többi nőt állandóan, hogy nem érti, miért nem stílusosak a nők manapság a feleségén kívül, meg hasonlók. Szerintetek hogyan viszonyuljak hozzájuk?
2011. ápr. 15. 20:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Leginkább sehogy. Én bunkó vagyok, tehát szerencsére engem be sem mernek mutatni az ilyeneknek.

Semmi sem kötelező. Ha a férjed barátja, akkor menjenek el vacsorázni egy étterembe. Ezt meg kell értenie.

2011. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A saját lakásodban ne érezd magad rosszul miattuk. Ők ilyenek és nem fognak megváltozni. Vagy állj a sarkadra és mond meg nekik, hogy nem muszáj ide járni ha nem tetszik semmi.:)
2011. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan beszéld meg a férjeddel, hogy feszélyezve érzed magad, ha itt vannak, és mi lenne, ha ő menne inkább hozzájuk...? Amúgy az ilyeneknek szarabb, mert tök sivár az életük, és ilyeneken élik ki magukat. Hidd el, neked sokkal jobb :)
2011. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Ezt most kívülállóként mondhatom neked, hogy ebben a helyzetben te vagy a szerencsésebb. Mégpedig azért, mert neked nincs szükséged arra, hogy kritizálj mindenkit, hanem az nélkül is boldog és kiegyensúlyozott tudj lenni. Az én esetem azért mégis rosszabb, mert a saját férjem a sznob és lenéző. Szóval neked csak ritkán kell ezeket elviselned, nekem minden nap. Innen nézve szerencsésebb vagy. Ha nagyon zavarnak, akkor szépen, finoman mond meg nekik a dolgokat. Nem kell veszekedni, se sértegetni, csak annyit, hogy te másként gondolod, és nem dől össze a világ azért, mert valakinek más az ízlése, vagy kevésbé tehetős.
2011. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyaltalan nem baratsag. Sem az o reszukrol, sem a tietekrol. Nem kotelezo senkivel osszejarni. Ha neked ez a velemenyed roluk, akkor nem kellene jopofizni.
2011. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyenek energiavámpírok, akik önmaguk szerencsétlen senkik, és így nyerik az energiát, hogy másokat kritizálnak, kibeszélnek.
2011. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se hagyd, hogy kisebbségi érzéseket keltsenek benned. Ha ők képesek kiöltözve menni egy egyszerű baráti kártyázásra és pózerkednek, hidd el, nekik hiányzik valami az életükből, amit így kompenzálnak.
2011. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
Egy Burberry sál 70 000ft, egy Loui Vuitton a duplája, én is hisztirohamot kapnék, ha a vendéglátóm gyereke összecsokizná...
2011. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Akkor talán ne vedd fel, ha olyan helyre mész vendégségbe, ahol kisgyerek van! Ennyi! Szomorú, hogy az egész történetből ez fogott meg utolsó válaszoló!
2011. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

"Egy Burberry sál 70 000ft, egy Loui Vuitton a duplája, "


És tud annyit nyújtani, hogy úgy érezd: megéri az árát?

2011. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!