Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, már komolyan?

Ez normális, már komolyan?

Figyelt kérdés
szakítottam a barátnőmmel aztán nem is beszéltünk 1-1,5 hétig, majd ma rám ír msn-en, hogy szia, én meg írtam egy kérdőjelet vissza, ő erre 2 kérdő jelet? mondom mi az miért írtál? ő meg mondja, hogy beszélni akart velem de amiért nem köszöntem neki hanem kérdőjellel kezdtem a beszélgetést ezért elmegy egy csávóval kávézni :S.. utána meg még mondja nekem, hogy hiányzom..:S
2011. ápr. 15. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Miért olyan nehéz a pasiknak megérteni, hogy mi nők emocionális lények vagyunk. Tudom, hogy az msn-es beszélgetésben semmi logikus nem volt. Szeretett volna valami kedveset hallani tőled, mert még nincs túl rajtad, és baromira nem állt készen a kávézgatós lehetőségre. Tőled várta a bizonyosságot, hogy nem is kell elmennie.

Mindegy, nem magyarázok tovább, ő leadta a tipikus női "hisztit", te pedig tipikusan "rosszul" reagáltál rá. Ha már nem fontos neked a lány, hagyd a fenébe a jelenetet és ha van egy kis szíved, törlöd msn-ről, had legyen túl rajtad minél hamarabb.

2011. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez dinka, nyilván azt várta, hogy jaj, ne menj, meg így szeretlek, de miért nem eztm ondja? Utálom, mikor kertelnek az emberek, aztán meg besértődnek, csak mert te nem vágod a rébuszaikat. :(
2011. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

ha nem vagy szívtelen, törlöd msn-ről.

nem tud rajtad túllépni, ha mindig fentlát, csak ül, és várja, mikor írsz neki(tapasztalat) - amit ugye nem teszel meg (tapasztalat).

ha van benned 1 pici részvét, tiltod, és nem beszélsz vele többé. SOHA többé. így sz*r lesz neki pár hétig, de túllesz rajtad.

légy következetes: ha már egyszer kidobtad, nem akarsz tőle Semmit, az tényleg Semmi legyen. nem fér bele kis baráti csevej, m aki szerelmes, az félreérti, félre Akarja érteni. :(

ha most tiltod, van esélye, h nem szenved, nyűglődik sokáig...ha viszont mindig megsajnálod, és hagyod, h írkáljon, évekig kínlódik még (tapasztalat).

velem az exem játszotta ezt 3 évig, és soha nem értette, mi bajom van, miért akadok ki rá folyton, miért mondom , h ne hitegessen.

sok csaj ilyen...érzékeny, rágódó kis penészvirág, akit vagy megszoknak, v. megszöknek előle.

2011. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még szeret Téged,még várná,hogy azt mondd:szeretlek,sajnálom,gyere vissza,ne menj mással kávézni,kérlek!!!

Sajnos még dédelgeti magában a reményt.Mi,nők,ilyen idióták vagyunk.Sajnos...amíg el nem küldenek bennünket a búsba.Aztán még bőgünk pár hétig,hónapig,évig.Aztán jön más,és kezdődik elölről,hiszen könnyű belénk rúgni.Aki ezt látja,az meg is teszi.


Üdv.:egy rágódó,érzelmes kis penészvirág...

2011. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!