Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan mondom ki van az a...

Komolyan mondom ki van az a bizonyos! Normális ez a nő?!?

Figyelt kérdés

Egy év után elköltözünk anyóstól! HALELUJA!

Szombaton cuccolunk át albérletbe.

Voltak jó és rossz pillanatai, mióta bejelentettünk, hogy elhúzunk mint a vadlibák.

Ma délelőtt elkeztdte hajtani a hülyeségét, hogy ugye van vasalónk (van), mert neki csak egy van, de ha kettő lenne adna.

Mondom van, de köszönjük.

Mert ám ki kell vasalni a kicsi fiacskája (férjem) munkásruháját, mert Őt (mármint anyóst) megszólják a férfiak(!) a gyárban, hogy vasalatlan a pólója.

Nem reagáltam...

Erre elkezdi, hogyha meglátja, hogy a férjem vasalatlan pólóban van a melóhelyén, akkor feljön hozzánk és elfenekel.

Már bocsánat, de én ezt poénnak vettem, és finoman kuncogni is merészeltem.

Erre mondja: Nem hiszed így csinálom majd: kikapta a fővő pörköltből a fakanalat és olyat húzott a se..lymes ülőgumómra, hogy azt az oldalt most is lelógatom a székről, mert be is kékült.

ti hogy reagálnátok ezt le?

Ha elmondtátok, én is leírom mit tettünk mi.


2011. márc. 30. 21:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

Szuper anyós:S

Én nem vasalom a munkáspólót, nem igényli a férjem.

És gondolom elküldtem volna a francba a helyedban...:S

2011. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
98%
Szó nélkül bírnám holnapig, aztán felé se néznék többet...
2011. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%
Én végtelenül türelmes típus vagyok (sokak szerint abnormálisan). Egy ilyen helyzetben higgadtan odaálltam volna anyós elé és nyugodt hangon közöltem volna vele, hogy még egy ilyen megmozdulás és nem leszek tekintettel sem a korára, sem pedig arra, hogy a férjem anyja és visszakézből olyat sózok én is rá, hogy egy életre megemlegeti.
2011. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

Látlelet, távolságtartási végzés.

Nem normális az öreglány.

Az én anyám meg anyósom se kutya, de ez durva!


Férjed mit lépett? (Az enyém jó esetben az asztalon törte volna el a fakanalat, és úgy dobja ki az anyját, mint a tisztátalan macskát. )

2011. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez abszolút helyzetfüggő. Ha az anyóssal afféle "baráti" kapcsolatban állnék, és tudnám, hogy ez csak egy a rossz poénjai közül, akkor méltatlankodnék egy sort, amiért ilyen hülye ötletei vannak..

Ha komolyan teszi, akkor szerintem elveszítem a fejem, és indulhat a banzáj:(

2011. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
95%
Visszakézből pofon...
2011. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek erről a férjeddel. Anyós ide, vagy oda mindenkinek tiszteletben kell tartani a másik határait és ő éppen ennek az ellenkezőjét teszi! Már bocsánat, de mekkora egy arrogáns, kontroll-mániás, önző mama lehet!
2011. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Lehet landolt volna rajta a pörkölt, és nem szánt szándékkal, de ha felhúznak, nagyon idegből, spontán cselekszem.

Te mit tettél? Már őszülök a kíváncsiságtól! :)

2011. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Ami a szerencsém, hogy apósom nevelte a férjem így anyós nem tudja meghatni.

Ami anyós mákja, hogy nem volt otthon mikor az eset történt.

Látlelet? Nekem lenne égő! Gondoljatok bele

"x-né yz bal farpofáján nagy kiterjedésű zúzódás (...) elmondása szerint x-né hg fakanállal megütötte"


Én megfordultam, elvettem a fakanalat, kettétörtem, és kijelentettem, hogy itt és most vége a barátságnak. A férjem mindjárt hazaér, anyóssal együtt, kiváncsi vagyok, mit tud. (Hívni nem tudom, a munkahelyén nem telefonálhat)

2011. márc. 30. 22:15
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Elkapnám a fakanál végét, kikapnám a kezéből és visszacsapnék.
2011. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!