Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy külföldi...

Összejönnétek egy külföldi férfival?

Figyelt kérdés

Miért látod jobbnak az adott férfit mint a hazai felhozatalt?

Esetleg miért látod rosszabbnak?

Milyen nemzetiségűek jönnek be leginkább?


2011. ápr. 16. 16:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%
Igen, összejönnék vele. Nem látom egyik nemzetiséget se jobbnak, vagy rosszabbnak. Az egyént nézem.
2011. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%
Én egy full gazdag amerikaira vágyom, de nem jön.
2011. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
55%
Én nem jönnék össze olyan külföldi férfival akivel teljesen más a vallásunk,kúltúránk,gondolok itt a görögökre,arabokra,stb.Mikor például nyaralni voltunk Görögbe,ott minden férfi előszeretettel megizéli a külföldi nőket,akik általában hagyják is magukat!Á,én rá se néztem egyre sem.Viszont teszem azt,megismerkednék egy holland,német,angol férfival,talán bátrabban belevágnék,de nem biztos
2011. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
Összejöttem. Hozzámentem. Szültem neki gyerekeket. Boldog vagyok.
2011. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
67%
Persze, ha meghív bármikor, de szex kizárva egyenlőre még nem buzultam be.
2011. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
mármint ugy gondoltam, hogy például az olaszok rendkívül temperamentumos illetve jól főznek. a franciák romantikusak, németek határozottak ( persze ez csak általánosság. )etctec... ilyenekre gondoltam :)
2011. ápr. 16. 16:19
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:17


Mindenki megizél mindenkit aki hagyja magát, ahhoz nem kell külföldinek lenni ;<)

2011. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
81%

Sőt, már hozzá is mentem feleségül. :D

Amúgy nem azt néztem, hogy milyen nemzetiségű, hanem azt, hogy belsőleg milyen, összeillünk e stb.

2011. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Persze...hát ezzel csavarják el a lányok fejét(tisztelet a kivételnek)
2011. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam én is, nem ugy h jaj meglátok már egy kisebb Istent és akkor már jaj rámásznék. hanem hogy az emberek többségének problémát jelent e ha más nemzetiségű emberrel hozná össze a sors :)
2011. ápr. 16. 16:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!