Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy külföldi nővel?

Összejönnétek egy külföldi nővel?

Figyelt kérdés

Miért látod jobbnak az adott nőtt mint a hazai felhozatalt?

Esetleg miért látod rosszabbnak?

Milyen nemzetiségűek jönnek be leginkább?

Van egy ilyen kérdés az ellenkező nemmel, érdekel a másik oldal is.


2011. ápr. 18. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha vörös akkor simán.

Az már csak extra ha nem értem mit hadovál.

2011. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem, mert a férfiakat szeretem! :-))


Egyébként, ha úgy alakulna, hogy véletlen egy szimpi külföldivel ismerkednék meg, akkor igen, összejönnék vele, de nem keresnék direkt külföldit.

Szóval nem vagyok egy röghöz kötött.

2011. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ha vörös akkor simán. "


Mért, mi a jó a vörösben?????

:-)

2011. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukám bnője pont úgy szívta meg hogy külföldi pasashoz ment.Azóta nem tud eljönni görög országból pedig veri is a férje.Ráadásul van egy kislányuk aki nélkül nem jöhet el de a kislánynak nincs útlevele.Így lehetetlen menekülni.Mondjuk a férfiaknak talán könnyebb mert a nő jön...
2011. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

A vörösben? Isteniek. Vörös haj, némi szeplő, zöld szemek, isteni jól néznek ki.

Gondolom ez a fétisem. Egy vörös nőért képes lennék megőrülni és akár még házasodni is.

Szerencsére, csak az emberiség 3%-a eredeti vörös, igy nem sanszos hogy ilyen hibába essek.

2011. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én nő vagyok és azzal a férfival jövök össze akit szeretek és akivel megegyeznek a terveink az életre vonatkozolólag. Nem érdekel milyen országból való. Kéne hogy érdekeljen? Nem tartom a magyar "felhozatalt" jobbnak de rosszabbnak sem, egyszerűen szerelem terén nincsenek országok számomra. Csak olyan akit szeretünk, és a többi akit meg nem.
2011. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig 4 válaszoló volt (ha jól figyeltem meg) és ebből 3 naná, hogy nő és a válasz fordítottját adta meg:)))))

Ha még ilyen humoros hangulatban akarnám folytatni, azt is írhatnám, hogy például az ilyenek miatt is, igen, össze.

Különben meg zavar a magyar nők anyagiassága, beképzeltsége. Egy jobb gazdasági helyzetben lévő országban talán nem annyira nézik, hogy mid van.

2011. ápr. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!