Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most hogyan oldjam meg?...

Ezt most hogyan oldjam meg? én nem akarom hogy ilyen korán találkozzon az egész rokonságommal. Nagyon fontos. Tipp?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok 2hét mulva ballagok szakközépből.

A barátommal akkor leszünk együtt kb. 1hónapja.

És nyilván őt is elhivom a ballagásra meg a családomat, a bátyáimat is plusz lehet h még a nagyszüleim is jönnek meg a keresztanyámék...:S

És szó nem esett még arról hogy bármelyikőnk is hazavinné a másikat, de ő persze igy könnyű helyzetbe lesz, mert találkozik akkor mindenkivel. Ő meg haza se akar vinni engem, mert meséli h az apja kérdezgeti, h mikor visz haza engem... de ő nem hajlandó...


emlékszem az előző 2kapcsolatomba is mindig rákényszerültem hogy először én mutattam be itthon a srácot... vagy megállt előttünk és találkozott a szüleimmel vagy összefutottunk velük valahol... de volt olyan hogy szégyelltek hazavinni, nemis tudtak rólam otthon vagy ilyenek.


Én nekem ez rossz élményként maradt meg:( és megint a régi sztori:S hogy kb ismét "kötelességem" bemutatni mindenkit egyszerre 1hónap után, mert a helyzet ugy kivánja. könyörgöm én miért nem várhatok hónapokat erre?:(


MIT TEGYEK? EGÉSZ EGYSZERŰEN NEM AKAROM BEMUTATNI ŐT 1HÓNAP UTÁN, AHOGYAN Ő SME ENGEM, NEM SZERETEM AZ EGYOLDALÚ DOLGOKAT, Ő ARRA SE HAJLANDÓ HOGY HAZAVIGYEN ENGEM... ÉN MEG NEM AKAROM HOGY TALÁLKOZZANAK FŐLEG NEM AZ EGÉSZ 25TAGÚ ROKONSÁGOMMAL.


2011. ápr. 16. 18:20
 1/9 A kérdező kommentje:

szóval értitek mibajom... nekem ez így olyan kellemetlen lenne, ha fél vagy 1éve járnánk aztmondom jó...találkozzon mindenkivel. de így nem. 1hónap után egész egyszerűen nem akarom hogy belelásson a családi életembe és nem akarom hogy ez legyen mert nekem ez így nyomasztó lenne. És szerintem másnak is...


NA DE EZT HOGYAN LEHET MEGOLDANI?? Nem mondhatom neki h ne jöjjön oda... vagy ne hivjam meg?

2011. ápr. 16. 18:22
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
ne hívd meg a ballagásodra. mond h szüleid vmi szigorúan csak családi banzájt szerveznek,és nem foglaltak plussz emberre helyet,bagy nem rendeltek annyi ételt.
2011. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jó de szeretném ha ő is ott lenne...

de most az meg hogynézki hogy nem hívom el, ha ő nem hívna el engem tuti megsértődnék.

És oké azután pl. vele mennék el valamerre... bulizni, nyilván nem családi ebédre ültetném be.


De azért a suliba a ballagáson csak találkoznának, ha pl. vége van az egész cécónak és odajön hozzám a családom meg ő is

2011. ápr. 16. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

2 dolgot tudok javasolni.


1.) Ugyanezt így mondd el neki, hiszen egy kapcsolat alapjának a teljes őszinteség kellene, hogy legyen már az elejétől fpgva. Ha komolyan gondoljátok és szeretitek egymást, akkor megértheti és elfogadja. Esetleg javasolhatod, hogy ketten egy ital mellett ünnepeljétek meg a jeles eseményt.


2. Szerintem nem helyes az, ha ilyenformán is beleviszed az előző kapcsolataid sikeretelenségét a mostaniba is.

Egyébként ismerős a szituáció, nekem is mindig így jön ki, hiszen nagyon rá vagyunk még utalva a szülőkre és hogy "hazavigyük", mert máshol nem megoldható még az ottalvás.

A mostani párom előtt megfogadtam, hogy nem viszek haza legalább 1 hónapig senkit, aztán most is így jött ki, 2 hét után ott aludt. De nem bántam meg és mint kiderlt, nem is ezen múlik a dolog.


Ám nekem az elgondolkodtató, h ő vajon miért nem akar bemutatni.

Beszéljétek meg őszintén ezeket a dolgokat!

23L

2011. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ő sem akar téged bemutatni otthon.. Mondd nyugodtan, hogy még te is korainak tartod, hogy összeismertesd őt a családdal. Hiszen még ti sem tudjátok, hova tart a dolog.. Szerintem ne hívd meg, és nyugodtan mondd neki azt, ez az ő érdekében történik, hogy ne kelljen egyből lebragyiznia a szüleiddel, rokonsággal. Ennek még nincs itt az ideje.. Először ti legyetek biztosak egymásnak, aztán mutasson be ő először otthon. Az is lehet, hogy megkönnyebbül ettől! Ha pedig megsértődne, akkor nem érdemes foglalkoznod vele, mert ő nem vállal téged a családja előtt, de tőled viszont elvárja ugyanezt. Ez önzés..
2011. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam kikérem anyám tanácsát...eleséltem neki erre lkezd velem ordítani kb 5perce hogy "persze...szégyelled a családodat..."


ISTENEM EZT ENNYIRE NEMLEHET FELFOGNI?????????????????????????????????????????????????????????????????


De akkoris szeretném ha ott lenne, UGY NEM LEHETNE MEGOLDANI HOGY BALLAGÁS UTÁN MEGMONDOM ANYÁMÉKNAK HOGY MENJENEK HAZA, VIGYÉK EL A CSOKRAIMAT???

MERT MÁSNAP UGYIS CSALÁDI ÖSSZEJÖVETEL LESZ A SRÁC NÉLKÜL. a ballagás után pedig a sráccal leszek, és igy nem taliznak...mert anyámék elmennek haza a srác meg megvár pl az emeleten

2011. ápr. 16. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:

csináld úgy, hogy a srácot nem ülteted oda... hanem megmondod neki, hogy messziről stírőlhet meg minden...


ill. be kell majd menni úgyis a terembe, anyádékat meg hagyd valahol le, és akkor menj oda..


lehet titkolozni, nehézkes, de izgalmas :D

2011. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó:D és abba nem gondolsz bele hogy esetleg a terembe a családom meglátja h a sráccal dumálok és akkor jön h "kiaz, a pasid? akiről meséltél? hivd ide" vagy a srác lát meg a családommal és odajön, h "Jónapot...."
2011. ápr. 16. 18:47
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem őszintén elmondom a srácnak ezeket... amiket leirtam... HA MEGÉRTI OKÉ, HA NEM AKKOR NEMKELL ELJÖNNIE.
2011. ápr. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!