Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit csináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak, hogy találkozzon velem egy lány?

Figyelt kérdés
Sajnos a környezetemben nincsenek lányok, ezért társkeresön szerecsétlenkedek. Eddig chateltem vagy 200 lánnyal, megnéztem többezer adatlapot, de SEMMI. Mármint nekem fogalmam sincs rola, hogy kell csinálni ezt a dolgot, hogy eljöjjön velem egy lány randizni. Miért kell lebeszélni nekik a csillagokat is? Jól jönne valami bevált chates szöveg (egy naplozott beszélgetés), ami bejött a lánynak, és sikerült vele elhivni randira. Sajnos ez van, nem tudok mit tenni, tanácsokat nem tudom alkalmazni, annyira sötét vagyok a témában, hogy max igy utánozva tudnék menni valamire. 22 éves vagyok.
2011. szept. 1. 17:29
1 2
 1/11 akiscram válasza:
Jaj szegényke. Sajnálom... Van egy ismerősöm (16), aki pont ezzel a problémával küszködik, pedig eszméletlen jól néz ki a srác. Én nem találom jó ötletnek a chatet. :) Van akinek beválik, de részemről én ott nem pasiznék. Viszont te ha csak ezt a megoldást tudod felhasználni, akkor légy önmagad. :) Ne más szövegeiből táplálkozz. Légy önmagad. Légy őszinte. Légy magabiztos. Ha tanácsra van szükséged, segíthetek még. De szerintem fog menni neked. Sok sikert! És csak ügyesen!
2011. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És nincs lehetőséged elmenni más helyekre ahol személyesen tudsz ismerkedni? Chat-en eléggé bonyolult a dolog, mert sokan csak mások hülyítése miatt lépnek fel. Személyesen biztos nagyobb sikert aratnál! (:
2011. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet, hogy engem nem nagyon birnak az emberek.tegnap iszogattunk a haverjaimmal, egyik haverom hozott két lányt. Én nem beszéltem ezzel a két lánnyal kb két szót SE, aztán mégis kibeszélték a hátam mögött, hogy mekkora seg/gfej vagyok és undoritó.
2011. szept. 1. 17:49
 4/11 akiscram válasza:
Beszéljünk privátba.
2011. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Két lány véleménye alapján szerintem ne írd le magad... Szerintem az a nem-szép dolog, ha kibeszélik az embert a háta mögött és ezek után ilyenekre alapozod a véleményed önmagadról és mások viszonyulását rólad? Szerintem ezt rosszul teszed. Amúgy is haverokkal más az ember általában mint a csajokkal. Gondolom csak felszabadult voltál!
2011. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem, segítek neked becsajozni.
2011. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 krvua ***** válasza:

lépj ki a szájjjervilágbóóó

és lépjél be a valóvilágba itt vannak muffok.

2011. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2011. szept. 5. 15:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Te a gondolataimban olvastál:D Ugyan ez van velem mint veled. Csak én nem görcsölök ezen, elfogadtam hogy csúnya, unalmas, gyerekes vagyok:) Élvezem az egyedül létet:D Akkor megyek motorozni amikor csak akarok, nem kell suliból fáradtan elmenni egy csajhoz, azt csinálok hétvégén amit én akarok:D 18F
2011. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jóóóember.hát csak rajta.én pár év alatt kiuntam a foreveralone mászkálásból.
2011. szept. 5. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!