Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak barátnőmnek, hogy találkozzon vele? Mivel biztassam? (lent)

Figyelt kérdés

Barátnőm annyira fura..

Összeismerkedett egy helyes fiúval, tetszik neki, a fiú el is hívta, hogy találkozzanak, de barátnőm lemondta.. Ő maga sem érti, hogy miért. 16 éves, és eddig egy barátja volt, de azt mondta, hogy vele valami rettenetes volt. Állandóan tapizta, a srác csak magával foglalkozott, nem kereste soha sem barátnőmet.. Szakítottak, és azóta nem akar kapcsolatot. Talán azért mert fél?! Nekem letagadja ezeket.. De tényleg, áradozik a srácról, és tudom, látom rajta, hogy tetszik neki. Tegnap fent voltunk a városban, és véletlen összefutottak, vagyis meglátták egymást. Csak mosolyogtam egymásra, meg integettek egymásnak :) Nekem sajnos mennem kellett haza..mivel egy felé lakunk, jött velem, így nem tudtak beszélni.. Úgy láttam rajta, hogy nagyon menni akar már.. mintha el akarta volna kerülni, hogy odajöjjön hozzá a fiú. Ma is felmegyünk a városba, és megbeszélték, hogy találkoznak.. de most megint azon gondolkozik, hogy lemondja-e vagy sem :S Mit mondjak neki? :S Lehet, hogy fél, és nem akar még kapcsolatot? :/ De hiszen tetszik neki a srác.. Mit mondjak neki? :S

Előre köszi, a válaszokat... :)

16/L


2011. aug. 20. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pár évvel idősebb lennél, azt hinném az én barátnőm vagy :D Amúgy szerintem fél és azt se tudná megmondani, hogy mitől... Bátorítsd, hidd el megteszi a hatását. A rossz élmények igen mély gyökereket tudnak ereszteni a lelkünkbe...
2011. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Mit mondjak neki? Mivel bátorítsam? :/ Annyira makacs, ha valamit a fejébe vesz, az úgy is lesz.. Ha azonnal kitalált egy jó kifogást arra, hogy miért nem tud elmenni a találkára, megcsinálja :/ Egy gimibe jártak, a srác most megy majd egyetemre.. és még a suliban megtetszett neki a srác, de akkor még barátnője volt :)

2011. aug. 20. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Háát, jöhetnek a közhelyek, hogy "nincs mit veszteni" meg "biztos bejössz a srácnak". De elképzeltetheted vele, hogy mi van akkor, ha nem megy el és a fiú nem vár rá örökké. Meg jöhetnek a jó öreg barátnős dicséretek :D

Vagy legyél határozott, parancsolj rá!

2011. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fél magától a találkozástól. Ráadásul a srác halaszt az egyetemen, és kimegy külföldre novemberben...
2011. aug. 20. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az úgy elég rossz lehet neki. Talán azt is gondolja, hogy nem éri meg, ha már elmegy külföldre. Lehet nem is kéne erőltetni :/
2011. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor most mi legyen? Barátnőm meg olyan rosszul van miatta.... Lenne értelme kipróbálni? Ismerem barátnőmet, ha találkozik a sráccal, tuti még jobban megtetszik neki, és még nehezebb lesz 'átvészelni' ... ő ilyen :/
2011. aug. 20. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!