Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem a bizalmat?! Mit...

Elvesztettem a bizalmat?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Van barátom lassan 9 hónapja. Szoktam bulizni járni, általában csak házibuliba.

Ma reggel ahogy felkeltem anyum ezzel fogadott: Ideje lesz elbeszélgetnünk, mert folyamatosan hazudsz nekem. Nekem tátva maradt a szám nem értettem mi van. Később jött és mondta h hallotta hogy lefeküdtem a barátommal, meg hogy a bulikban iszogatunk, plusz hogy sokszor a barátomnál vagyok, és nem a haverjaimmal,és ez 100%-ig biztos. Nem értettem az egészet, rákérdeztem hogy ezeket ki mondta? Nem mondta el. Megbeszéltük a dolgot, hogy ezek nem igazak. De úgy érzem többé nem bízik bennem. :( Mit lehet ilyenkor tenni? Nem értem ki akar nekem rosszat, vagy kinek nincs jobb dolga.. Tény hogy voltam már a barátomnál nem egyszer. De szerintem ez nem bűn. Ő is szokott hozzám járni. Meg anyum elkezdett úgy beszélni barátomról mintha csalódott volna benne is. Szerintetek elvesztettem a bizalmat ezzel? Mit csináljak? El vagyok keseredve. Bocsi ha értelmetlenül írtam.


2011. ápr. 16. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Az első válaszolónak igaza lehet.Még hozzátenném, hogy anyukád lehet magából indúl ki, és nem gyerek már, tudja mik történnek ilyenkor.Egyik reggel ezzel a gondolattal kelt, a kislánya felnőtt.Ezt így tudta lekezelni.Nincs ezzel baj, mert ezek a dolgok mind kopni fognaj idővel, ahogy megbizonyosodik róla, hogy bízhat bennetek.Viszont ehhez idő kell.Te mindig légy őszinte,és egyenes, az gyümölcsözik.
2011. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha anyukád tudta hogy van barátod,azt is gondolhatta,hogy lesz szex is.

ha én a lányomank engedem h járjon vkivel,akkor benne van a pakliban a szex is.

2011. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Igazából azért nem mondtam meg kerek perec h a barátomhoz megyek, mert állandóan azt hallgattam előtte hogy milyen dolog már az h a lány megy a fiúhoz bla bla... és ezért nem mertem úgy mondd megmondani. Ennyiből igaz hogy hibáztam..:S

Amúgy azt mondja szereti barátom, mondja mindig h hívjam el meg ilyenek.

Amúgy ma tudtam meg h anyum lehet elveszti a munkáját, lehet ez miatt volt tegnap ilyen =/

2011. ápr. 17. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!