Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos 30-as férfiaknák,...

Az átlagos 30-as férfiaknák, általában, hány kg nők tetszenek 80-70-60kg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 13:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
telt kg hány kg?
2011. ápr. 17. 15:11
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

Több szempontból buta kérdés.

1. Egy szerelemben nem a kilók számítanak, ahogy ezt már csomóan írták.

2. Miért az "átlagos 30-as férfinek" akarsz tetszeni? Neked elég az "átlagos"? Mert nekem nem kéne egy "átlagos 20-as nő", nekem az kell, akit én különbnek látok. Onnantól ő nem átlagos.

3. Igazából senki sem "átlagos", csak ha messziről nézed.

2011. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező! Mindenkinek más tetszik! Kérdezz meg egy-két férfi ismerősödet!
2011. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

30éves volt az exem, én 60kg vagyok 180cmhez.

átlagos harmincas.

Így most jobb támpont?


Amúgy sose kérdezte hány kg vagyok, max mosolyogva megjegyezte, híztam vagy fogytam szerinte, de h mennyiből mennyit azt 2év alatt se tudta meg, mert lényegtelen.

Legyen csini és ápolt, adottságainak megfelelően öltözött...

2011. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a 30-as férfiaknak már nem elég az 50-60 kilós piszkavas típusú nők, ők már a teltebb formákat részesítik előnyben akin foghatnak is valamit.
2011. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

Tegnap 22:07:


"Szerintem a 30-as férfiaknak már nem elég az 50-60 kilós piszkavas típusú nők, ők már a teltebb formákat részesítik előnyben akin foghatnak is valamit."


Hát ez vicces, mert a "piszkavas típusú" nők után ugyanúgy megfordulnak a "komoly", 30-as pasik is (miután megvigasztalták magukat azzal, hogy nekik már az a nő való, akin van mit fogni, hiszen többnyire olyan jut nekik)... Rosszul viselem az álszentséget...


Egyébként nem értem, miért kell az egyik típust leszólni csak azért, hogy a másiknak kedvezzünk? Kedves, kiegyensúlyozott, ápolt nőkre buknak a pasik, és nem hinném, hogy mérleggel és colostokkal a zsebükben szaladgálnak, hogy lemérjék, jó-e a súlya az illető nőnek... Nem kolbász vagyok a hentesnél a falon, és a párkapcsolat sem húspiac. Az én szememben ocsmány a szilikonnal fújt 50 kilós műnő is, és lehet szuperszexi egy kissé párnázottabb 30-as anyuka is, itt csak az a fontos, hogy tudja-e viselni az adottságait, tud-e bánni velük. Egyébként pedig ha valakinek szép szeme van, azzal mindent elér, legyen akárhány kiló. :)

2011. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb harmincas férfinak kizárólag a 71kg 80dkg súlyú hölgyek tetszenek. Bizony!
2011. ápr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
Nekem két olyan párom volt(vagyis a másodikkal össze is házasodtunk)aki 30nál több volt!Az exem 36 volt,és mindig azt mondta h nagy a fenekem,meg kövér vagyok,a férjem pedig nagyon is dicséri az alakomat(32 éves),pedig azóta már mióta együtt vagyunk híztam kb 8 kilót...és arra is büszke,h megnéznek az utcán!Nem vagyok magas 170cm és most már 65 kiló...amikor az exem kövérnek titulált,még csak 55 kiló körül mozogtam!Nem a külsőm miatt szeretett se az exem,és a férjem se amiatt szeret,ha nem amilyen vagyok összességébe!Lehet velem viccelődni,minden bolondságra vevő vagyok,tudok nevetni,ha kell bulizok,ha kell komoly vagyok(de az utcán soha nem vigyorogtam férfira:D)Ja és tudok főzni:)Mert egy férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út:)
2011. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%

Nekem 18 évesen volt egy 37 éves párom, majd 20 évesen volt egy 36 évessel futókalandom.

Akkor 168 cm-hez voltam 55 kg, természetes nagy mellek, keskeny csípö, kerek fenék, de sosem volt rajtam háj. Akkor még sokan megfordultak utánam.

Szülés után egy betegség következtében nagyon lefogytam, 45-47 között ingázom. Hiába veszek fel szexi ruhát, senkit nem érdekel. Most persze lehet a szülésre fogni, de nem viszem magammal mindenhova a gyereket, a homlokomra meg nincs felírva, hogy anya vagyok.

Egyértelmüen úgy vettem észre, hogy vékonyan kevésbé kellek, mint normál testalkatúan.

2011. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy csipetnyi önbizalmat kell összeszedned kérdező. Nem a súlyod a lényeg. Úgy tűnik magadban sem hiszel, és a súlyodon rágódsz. Én ismerek nagyon csinos vékony, és nagyon csinos duci lányokat is!
2011. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!