Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik egy átlagos hetetek...

Hogy telik egy átlagos hetetek a pároddal? (akik együtt élnek)

Figyelt kérdés
Mennyit vagytok együtt,Olyankor mit csináltok?Mennyire szürkék a hétköznapok?
2011. szept. 12. 16:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egy átlagos hét*
2011. szept. 12. 16:03
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Mi egy éve élünk együtt. a 7köznapok szinte egyformák :D

A reggeleket szeretem, együtt kávézunk az ágyban, beszélgetünk :D

aztán kaja csomagolás, rohanás a munkába. Délután én érek előbb haza, főzés, mosás, rendrakás, hazaér ő is, eszünk, beszélgetünk, ő még leül dolgozni, én olvasok, közben beszélünk, aztán alvás...a 7köznap kb ennyi :D

péntek este általában beülünk valahova egy bambira, szombaton délelőtt a városban csavargunk, nézelődünk, reggelizünk, kávézunk valahol. Délután lustálkodunk, mozizunk, este barátokkal találkozunk. Vasárnap a szülőket látogatjuk meg, vagy kirándulunk...Ennyi :D kicsit szürkének tűnnek a 7köznapok, de ez az élet rendje, én nem unom :D

2011. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Átlagban este 6 körül érünk haza, onnantól együtt vagyunk. Ha focizik,akkor kb. 8-tól! Én ilyenkor takarítgatok!

Minden este együtt vacsorázunk (vagy főzök, vagy rendelünk valamit). Erre ügyelünk. Ilyenkor beszéljük át a napot, és hogy mit kell még megvennünk születendő babánknak!:)

Utána közös tv bámulás, beszélgetés, szex,alvás. Így unalmasnak tűnik, de valahogy mégsem az.

Bár az igazsághoz hozzátartozik,hogy eléggé sűrű társasági életet élünk,tehát nincs olyan hét,hogy legalább egyszer ne jönne hozzánk valaki, vagy ne mennénk valahova.

Mi egyébként szeretünk ketten lenni. Még,akkor is ha nem csinálunk semmit. Tegnap pl. mókolt valamit a kertben és megkért,hogy üljek ki addig a teraszra. Én olvastam, sokat nem beszéltünk,mégis jó volt,hogy ott a másik a közelben!

2011. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 éve vagyunk együtt, és ebből 5 éve együtt is élünk, gyerkőc még nincs, most tervezzük. Reggel egy időben megyünk dolgozni, és általában haza is egyszerre érünk. Minden héten egyszer próbálunk valami programot csinálni, ma pl. kiállításra megyünk, de szoktunk moziba járni, barátokkal találkozni, stb. Esténként általában filmet/sorozatot nézünk, és hagyunk egymásnak külön szabadidőt is, amikor ő haverokkal találkozik, vagy elvonul a számítógéppel, én pedig a barátnőmmel vagyok, vagy rajzolok, olvasok, veszek egy forró fürdőt, stb. Szerencsére nem szürkék a hétköznapok :)
2011. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon unalmasan. Hétköznap munka majd otthoni munka, este ha valamelyikünk nem alszik be akkor szex. Hétvégén reggel és este is szex, a párom anyukája látogatása napközben. Ha gyerekes hétvége van akkor itt van a kislánya, és csak őt kell szórakoztatni. Én emelett (ha NINCS itt a gyerek, mert akkor nem lehet itthagynom) EGYEDÜL el szoktam járni biciklizni, lovagolni, úszni néha mert különben már meghaltam volna. Néha azt veszem észre hogy az ágyon kívűl nem is akar a párom velem közös programokat.
2011. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt is dolgozunk.

Reggel ébresztő,összebújunk (reggel a legjobb),elkészülődünk,irány dolgozni,egy irodában is dolgozunk,ebéd közös.Fél5kor meló vége.

Vagyí megyünk haza,vagy még bevásárolni,otthon főzőcske,beszélgetünk,elvagyunk.

De heti 2-3 alkalommal beülünk valahová vagy elmegyünk valahová munka után.

Hétvégén 4-ből 3x megyünk valamerre,tenni kell egy kapcsolatért...és otthon film előtt poshadva nem lehet (szoktunk csak lenni és semmitcsinálni,de ez max 10%-a a szabadidőnek)

2011. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi hétköznap csak 17 órától vagyunk együtt, de akkor mindent együtt csinálunk. Ha fát kell vágni fát vágunk, ha főzünk együtt főzünk, esténként néha legurítunk egy-két sört vagy egy-két pohár bort, tv-t ritkán nézünk, hétvégén dolgozunk a ház körül, néha grillen sütjük meg a vacsorát, szóval el vagyunk mint sza@r a pincében, mindezt 8 éves házassággal. Ja meg néha szexelünk is :-D 35/N
2011. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
reggel kelünk ő általában fél 6-kor, én 6 körül. ő kelt fel. Én kelek, megcsinálom a szendvicsemet, az ebédemet, elmegyek a kutyával sétálni, beágyazok, és hétkor negyed 8-kor indulok dolgozni. én 5- fél 6 körül otthon vagyok, ő 5 és 7 körül szokott hazaérni. én addig főzök, mosogatok, otthoni dolgok, 7-8 körül már nem szoktam csinálni semmit. 8-9 körül ő elmegy a kutyával sétálni, hazajön. fürdés, 10 körül fekszünk, vagy sex vagy tv és fekszünk. kéthetente hétvégén van otthon, akkor pedig reggel alvás, piac, főzünk, takarítgatunk, mosok, aztán pihi :D
2011. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. most, hogy jobb idő van, sokat járunk barátokkal, illetve jönnek hozzánk, nem mondom mozgalmasnak, de szürkének sem, ő inkább menne, én szívesebben vagyok otthon, de igazából meg tudunk egyezni és jó így :D
2011. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
suli- meló, vacsora , alvás:) nagyábból így:)
2012. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!