Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első napotok...

Milyen volt az első napotok életetek első munkahelyén?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Mindenki kedves volt. Megmondták mit és hogyan csináljak utána csak figyelték a munkámat és ha valami nem úgy sikerült ahogy kellett volna akkor segítettek.
2011. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szuper jó! Mindenki nagyon jó fej volt, segítettek stb. El sem hittem, hogy van ilyen. Aztán persze kb. két hét alatt rájöttem, hogy a főnök valójában egy ostoba, hanyag köcsög gyökér, de a munka maga, meg az összes kolléga továbbra is főnyeremény maradt.
2011. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Az volt a legjobb nap, utána egyre szarabb.
2011. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jó volt.Én szeretek is dolgozni járni, soha nem esett nehezemre felkelni, 10 éve vagyok az első helyemen.
2011. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Rettenetes, 16 éves voltam, a főnök elvárta volna hogy első nap is tökéletesen és olyan gyorsan dolgozzak mint a többiek. Emlékszem hogy egyetlen címkét ferdén ragasztottam egy zacsira és ezért ordítozni kezdett. Szar volt, nem is voltam ott sokáig.
2011. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
hamar elment,csak azt vettem észre h jéé,már megintn szünet :) de melo végén rosszul lettem,és lehánytam a fönököt :S ez ciki volt,de szerencsére nem rugtak ki
2011. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!


Én holnap megyek először dolgozni (8 órás munkába) és nagyon izgulok...

2011. ápr. 17. 18:09
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Az első meló helyemen jó volt, de ott közre játszott az is hogy egy helyi presszó volt, ahol magam is törzsvendég voltam, így már ismertem mindenkit.

Most életem második munka helyén vagyok 1,5 hete.Nagyon jó volt az első napom is, meg a többi is egy napot leszámítva, amikor kiborultam.

De alapvetően nagyon jól érzem magam, mert rendesek a kollégáim is meg a főnökeim is. :) Szerencsém van.


Sok sikert

2011. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Diákként rengeteg helyen dolgoztam részmunkaidőben,igy amikor először kerültem rendes főállásba,nem éreztem semmi különöset.


egyik kolléganő nagyon aranyosan végigcipelt az összes irodán,bemutatott mindenkinek,megmutatott mindent hogy hol van,és mondták h ismerkedjek,majd hnap megmutatják a meló részét is:D

Ugyh első nap legalább 6 teát megcsináltam cseverészés közben

És nem állami cég,hanem multi (bár irodán,igy kötetlen munkaidő,ezért más)

2011. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kérdező, milyen volt az első nap?
2011. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!