Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Valaki felrakott társkere...

SOS! Valaki felrakott társkereső oldalra és nem tudom mit csináljak. Hogy szedjem le magam?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Írj az oldal üzemeltetőjének, és kérd meg őket, hogy a személyiségi jogaidra tekintettel legyenek szívesek levenni a hirdetést, nem te adtad fel.

Ha szépen kéred, esetleg kiadják neked az adatit (e-mail, IP cím) annak, aki kitett, vagy feljelented, és kiadják a rendőrségnek.


Linkeld be esetleg az oldalt, vagy hivatkozási számot, egyéb azonosítót tegyél a levélbe, különben nem fogják kitalálni, melyik az a sok közül.

2011. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt tudom tanácsolni. Jelentsd az oldal üzemeltetőjének ők kötelesek téged leszedni onnan.
2011. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az elsõ valaszolóval, de honnan tudtad meg?
2011. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Onnan, hogy a párom megtalálta és küldött egy nem éppen barátságos hangvételű sms-t. Azt hite(hiszi), hogy én raktam fel.

2011. okt. 28. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A párod mit keresett egy társkereső oldalon?
2011. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A párom a google-be beírta a nevem meg a lakhelyem és kidobta neki. Szokott ezzel szórakozni. A haverjaira is rákeres néha.
2011. okt. 28. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen oldalakon általában van olyan opció, hogy tudj szólni, ha visszaéltek az adataiddal. Ott kell jelenteni az ilyesmit.
2011. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!