Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszi személyes sértésne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi személyes sértésnek sok társkereső pasi, ha azt hiszem, hogy kapcsolatot alakítunk ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő a probléma: majdnem 30-as nőként már rengeteget használtam a társkereső oldalakat, mert egy idő után már nem vicces, ha az ember lánya egyedül marad. S az a tapasztalatom, hogy rengeteg olyan pasi van, aki hirdet, így keres meg úgy keres, leír elvárásokat, leírja, hogy ő milyen, megismerkedünk, találkozunk, egyszer, többször, még többször, TUTIRA szimpatikusak vagyunk egymásnak, erre amikor szóba kerülne, hogy valami komolyabb kapcsolat esetleg kialakulhatna-e, majdnem mind személyes sértésnek veszi, ugyanakkor szakítani se akar.

Ezek mit hisznek? Évekig majd beszélgetni meg teázni járunk össze? S itt nem a szexről beszélek, mert nem bújok be senki ágyába kapásból, én alapból úgy hirdettem mindig, hogy házasságot szeretnék idővel, ehhez keresek komoly partnert. De akik jelentkeznek, még komoly kapcsolatot se nagyon akarnak! Mi a francnak jelentkeznek akkor? Az a baj, hogy ez csak később derül ki mindig, mert nyilván nem így kezdjük a dolgot, megismerkedünk, esetleg meg is szeretjük egymást, és amikor már lehet beszélni ilyenekről, akkor jön a pofár@esés. Ő még nem. Ő még nem tudja. Semmit se tud. Talán így, talán úgy. De egyem meg, tudta, hogy én miért ismerkedem! Miért lenne nekem pálya majdnem 30-as nőként még ÉVEKIG céltalanul tengeni-lengeni, "majd-lesz-valahogy" alapon? Én miért nem szülhetek időben, rendes családban, mint a nők (szerencsére) döntő többsége? Erre nem tudnak mit mondani, csak azt, hogy ők miért házasodnának pont most, később is ráér, sokkal később vagy valamikor: mindegy, és nem is érdekli őket, DE egyébként se akar megállapodni.

Kérdem én: akkor mi a fenének pazaroltunk el egymásra éveket, érzelmeket? S nem is szélhámosokról beszélünk, hanem tisztességes, normális emberekről, és nem is egyről, hanem több év termése alapján ez sorozatgyártás már nálam. Normális társkeresőről jött mind. Az egyikkel iszonyú nagy szerelembe bonyolódtunk, és mégse. Csak lébecolgatni a világban, az a jó, azt meg egy se érti meg, hogy nekem, nőként ez miért nem jó, sőt nemhogy nem jó, hanem egyenesen tragédia lesz már a gyerekvállalás szempontjából (nem egy gyereket szeretnék). Máshol, másnál is így van ez, vagy csak én vagyok ilyen extra szerencsétlen?


2011. okt. 30. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Most végeztek az iskolában, megvették a lábuk a munkahelyükön, netán most estek túl egy váláson. Épp csak sikerült kikecmeregni anyu szárnyai alól saját lakásba, vagy albérletbe.

Úgy gondolják, "most vannak a legjobb korban", és még bőőőőven ráérnek családot alapítani. Addig is kiélik magukat.

Lehet, hogy úgy vannak vele, nem térsz rá a komoly kapcsolatra ilyen hamar, legyetek addig együtt, amíg mindkettőtöknek jól esik. Szórakoztok, szexeltek, folyik a szingli élet, csak már van fix szexpartner.

A legtöbb férfi amúgy is szívrohamot kap, ha a házasság, vagy bármi más "végleges, visszavonhatatlan" döntés szóba kerül.

2011. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Férfi vagyok. Szerintem azért, mert a legtöbb férfi szexet akar csak, ez főleg a társkeresőkre igaz. A másik, hogy nem akarják elkötelezni magukat, van egy barátnőjük, akivel elvannak, van testiség, és ennyi elég, te meg többet akarnál, és szeretnéd, ha komolyabbra fordulnának a dolgok. Elég egyszerű lenne, ha csak azok jelentkeznének, akik tényleg házasodni akarnak. Viszont így ,hogy le is írod, hogy te azt szeretnél, nem értem, hogy miért jelentkeznek olyanok, akik nem akarnak azt.
2011. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a párommal megismerkedtem (szintén társkeresőn), az első randin tisztáztuk, hogy ki mit akar az élettől. Mik a céljaink, mit szeretnénk elérni. És mivel egyezett, össze is jöttünk és most közösen dolgozunk a célokért.

Szerintem nem jó dolog zsákbamacskát árulni...

23N

2011. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván én nem is árulok azt. Megírtam, hogy házasságot szeretnék. Erre jelentkeznek ilyenek, csak tudnám, hogy miért!
2011. okt. 30. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl fiatalok.
2011. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyszerűen komolytalan pasasokat fogtál eddig ki. Érdekes, hogy én is kb. ugyanúgy látom helyzetet mint te. Nem egy nővel találkoztam aki így meg úgy szeretett volna magának komoly párkapcsolatot, de aztán persze később meghátrált. Hozzáteszem, hogy nem vagyok egy férfiideál de én például kifejezetten komoly kapcsolatra vágyom. 27/f
2011. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!