Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez, hogy...

Mit szóltok ehhez, hogy próbára tett?

Figyelt kérdés

A pasimmal nem régóta vagyunk együtt. Nagyon nehezen akarta elárulni, hogy mivel foglalkozik, majd végül egy olyan foglalkozást mondott nekem, ami hát talán keres annyit, amennyi épp a megélhetéshez kell, de egy tisztességes munka. Több, mint 1 hónap után kiderült, hogy sokkal magasabb beosztásban dolgozik és nem is kis összegeket keres. Szóval hazudott nekem a munkáját illetően. Azt mondta azért, mert volt már rá példa, hogy a nők a pénze miatt maradtak vele és megpróbálták őt kihasználni. Szóval próbára tett, hogy önmagáért vele maradok e.

Tudom nem egy hatalmas probléma ez, de mégis zavar, hogy rám is úgy tekintett, mint ezekre a múltbéli nőkre és, hogy a kapcsolatunk egy hazugsággal indult. Ti mit gondoltok erről? Haragszom rá, de valahol megértem őt..


2011. ápr. 18. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem ismer eléggé, megkérdezni mégse tud, mert ugyanazt a választ kapná mindenkitől. Aztán döntse el, hogy igazat mond-e az illető...
2011. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szép dolog tőle, de megértem és szerintem el lehet neki nézni. Tényleg sok nő van, aki a férfiak pénzére hajt, így érthető, hogy az elején bizalmatlan.

Nem tudhatta, hogy te más vagy, mivel nem tud jól megismerni egy hét alatt.

2011. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért mégis, hogy kellett volna Rád tekintenie, "ismeretlenül"? Mennyivel vagy különb, a korábbi tapasztalatainál, ha még nem volt módja kiismerni?????

Ez csak azt bántja, aki ezt nem képes felfogni.

2011. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Szerintem, ha te is úgy jártál volna többször is, akkor elővigyázatosságból ugyanígy cselekedtél volna.


Jól tette. Kiálltad a próbát. Persze, most rosszul esik. Ezért ne haragudj rá sokáig!


Én azt nem értem, hogy nem vetted észre a dolgain, hogy nem egy minimálbérből vette?

2011. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

Hát szerintem hibát követett el, de nem abban, hogy előszőr kulimunkás állást mondott, hanem abban, hogy utána elmondta az igazi beosztását, mert AMI KÉSIK NEM MŰLIK!!!!


Tartogathatta volna ezt azokra az időkre amikor már éppen indulóban lennél másfelé, akkor legalább tudná őszintén, hogy miért maradtál vele ha velemaradtál.


Minden elműlik egyszer.

2011. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A mesékben soha nem ágállt ez ellen senki, nem nevezte próbatételnek, sem hazugságnak, hanem hozzáment feleségül az ifjúhoz. Te miért agyalsz ezen? Egyszerűen már nem bízik a nőkben. Biztosan egy páran levették őt!
2011. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem se esett volna jól, de ha tényleg sok rossz tapasztalat érte, lehet, hogy egy idő után megbocsátanám a hazugságot. MOndjuk semmiképp nem szép dolog hazudni - főleg mert ezek után nem tudhatod, hogy ha ilyen jól hazudik, máskor is fog-e.
2011. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
szerintem jól tette,hogy kipróbált.Ha vele maradtál meggyőződött arról hogy te így is szereted,ha kevés pénzt szerez.Továbbra is bízni fog benned,mert tudja,hogy te elfogadod őt amilyen.Amiért kipróbált nem kéne búsúlnod és haragudnod rá sőt örülnöd kellene.
2011. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az álruhás királyfi!! nagyon aranyos, ne haragudj rá!


ismered?

Egyszer egy királyfi mit gondolt magába,

[link]

2011. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Engem ha egy pasi próbára tenne, azonnal azt szűrném le róla, hogy

1.Bizalmatlan.

2.Előítéletes.

3.Hazudós.

4.Anyagias.Ha ugyanis nem lenne az, akkor nem zavarná, hogy a nőknek imponál hogy pénze van, sőt, talán még örülne is neki.

5.És ez a legfontosabb:bármikor újra próbára tehet más dolgokban.


Mindezek után már én magam sem tudnék őbenne megbízni és minek egy bizalmatlanságra épülő kapcsolat?

Tömören kifejezve:otthagynám a búsba!

2011. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!