Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom haverjai nem fogadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverjai nem fogadnak el, sejtéseim szerint az akcentusom miatt! És ő meg nem csinál semmit, legalábbis amikor vele vagyok nem! Mit csináljak még? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Körübelül 5 hónapja vagyok együtt a barátommal, 8 hónapja ismerem. Nagyon sokat beszélgettünk, mielőtt öszejöttünk, úgy gondoltam már ismerem.Bemutatott a haverjainak, és utána már én is lejárkáltam velük délutánonként.Aztán hallottam érdekes dolgokat, rajtam nevettek, hogy néhány szót furcsán mondok ki, és hogy milyen nevetséges, hogy beletörik egy két szóba a nyelvem. Akkor lent úgy tettem, mintha nem hallottam volna semmit,de iszonyatosan rosszul éreztem magamat. Én 15 éves koromban kerültem ide végleg, anyám francia apám magyar. A barátom meg nem csinált semmit, pedig mondtam neki, hogy mi volt lennt. Annyit mondott, hogy biztosan rosszul hallottam, és nem rólam beszéltek. Hiába mondtam hogy de. És amikor nem megyek le, akkor ő mondja hogy tartom a távolságot tőlük, meg hogy utálom őket, és hogy nem akarom őket megismerni, amikor meg lemegyek, akkor ilyeneket, és ehhez hasonlóakat hallok, és csak én érzem magam rosszul. Egyszer amikor lent voltam velük,elment a barátom egy kisboltba, és otthagyott a haverjaival. Egyik mondta, hogy húzzak vissz az országomba, a másik a nevem miatt piszkált, hogy még kimondani is lehetlen..és amikor visszajött, akkor meg jajj ilyen jó fej vagyok jajj így megismernének jobban...neki meg hiába mondom mik vannak. nem hisz nekem, és csak azt mondja hogy bemesélem magamnak hogy utálnak, és ezt is hiszem, és ezért csinálom.De nem ért meg...mit csináljak vele, hogy elhigyje? Vagy mivel bizonyítsam? Előre is köszönöm! C
2011. máj. 20. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
genya emberek. szerintem ilyenekkel nem is kéne beszélgetni.
2011. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném,ha lenne akcentusom,biztos nagyon aranyos lehetsz vele.szerintem az emberek 90%a szerint kifejezetten vonzó az akcentus,úgyhogy meg is lepődtem ezen a történeten.én a helyedben halál nyugodt arccal ránéznék azokra a srácokra,és franciául elküldeném őket az anyjukba.egyrészt biztos ledöbbennének,mit hablatyolsz,másrészt kiengednéd a fáradt gőzt. :)


20L

2011. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Máskor mikor elmegy vedd fel diktafonra a haverjai 'kedveskedéseit', persze úgy, hogy ők ne lássák, hanem tégy úgy, mintha a telefonoddal játszanál, piszkálnád, de közben kapcsold be a felvevő funkciót. És nincs miért szégyellni magad, szépen megtanultad a nyelvet az írásod alapján, sok magyarnál helyesebben írsz, gratulálok!
2011. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy néznének egyet, és még csak azt sem tudnák mit is mondtam nekik:) Majd ha esetleg ráveszem magam, hogy lemenjek, akkor ezt tuti, hogy bevetem! Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. máj. 20. 21:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó otlet, de ha már nem hiszi nekem amit mondok, akkor? Tényleg nem tudom miért nem hiszi nekem. Köszönöm szépen, a dicséretet is! Kedves tőled!:)
2011. máj. 20. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!