Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve, nincs kiút, vagy legalábbis nem találom.

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy anyósomnak lett egy barátja és arról volt szó,hogy ha ide költözik besegít majd mindenben.Ehelyett az van,hogy páromra meg rám marad minden és anyósöm azt is elvárja hogy lány létemre ne csak a kinti munkát csináljam meg,hanem bent is csillogjon-villogjon minden.Nekem tavaly volt egy balesetem és eltört a lábam.Nagy nehezen megtanultam járni,de még a mai napig is sántitok és fáj a lábam.Karácsonykor elvárta tőlem hogy lértázzak és pucoljam meg az összes ablakot meg redönyöket mert ő főz és nem ér rá.Persze elötte kitakaritottam az egész házat belülről,meg elötte 1 nappal megsütöttem a sütiket.November közepén kezdtem bot nélkül menni,de mind ezt elvárta tőlem.A fejemhez vágta,ha mosogatni eltudok akkor miért nem mosok fel mert főzés utám meg mosogatás után azt is kell,megmondzam neki hogy nem tudom vinni a teli vizes felmosóvödröt erre elkezdett sírni,hogy minden rá marad.Most hogy kijött a jó idő,végre találtam munkát,hétvégente én robizom a kertet,hogy azzal is haladjak,mellette vannak haszonállataink,kutyák,macskák.Fűnyírozok is meg minden.Megmondtam a párjának ,hogy tőlem ne várják el hogy kint is megcsinálok mindent,de még bent is csináljam,mert nem vagyok állat én is 8 órákat melózok és utána itthon folytatom.Azt mondta jó.Most meg hogy itt a húsvét anyós megkérdezte tőlem hogy mégis mi a fentét csinálok,miért kell nekem a szőlővel foglalkozni(metszés,kötözés)mikor itt a húsvét és takarítani kellene.Ő szombat vasárnap végzet a konyhával,míg én fájos lábbal 2 nap alatt az egész házzal végzek.Ahogy elmegy a párom egyből beszólogat,nem hagy békén.Már a saját fia sem mutat felé érdeklődést annyit bántott már engem és utobbi időben páromat is.Szeretnénk elmenni venni egy házat de nincs félre rakott pénzünk.A fele fizunkat leadjuk közösbe,de így is az van hogy saját megmaradt pénzünkön kell nagy bevásárlást csinálni mert nincs semmi a hűtőben.Kapom a megjegyzéseket,hogy minek tartjuk azokat a hülye tyúkokat,de mikor a tojást nem kell megvenni akkor nincs egy jó szava sem.szeretnénk gyereket párommal,de anyós kijelentette hogy a szobából nappali lesz.Tehát ő nem akar unokát.Egyetlen fia van és azt is elveszityí ezzel a viselkedéssel.Tyúkokat vettünk,nyúlakat,rengeteg kerti gépünk van.Elveteményeztem és valahogy külön akarunk menni hogy ne egy fedél alatt legyünk,de egyenlőre megoldást nem találtunk.Mit tegyünk??Gondolkodtunk mobilházban is de rőlük még nem jött vissza reagálás.Bocsi ha hosszú lett,de egyúttal meg is könnyebültem.

Egy kétségbe esett 22 éves lány


2011. ápr. 18. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De szokott erről beszélni?

Azt írod tőletek is függ anyagilag. Akkor nem fog kidobni. Ha meg kidob, akkor legalább elkezditek építeni a közös jövőtöket. Sosem szóltál még be neki?? Hogy bírtad ki??

2011. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ammyit szoktam mondani neki hogy kint is meg bent is egyszerre nem tudom csinálni,enyém a kinti ővé a benti,aztán ott hagyom.
2011. ápr. 18. 17:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem volt idom elolvasni a tobbi valaszt, szoval lehet, hogy lesz benne olyan, amirol mar volt szo.


"megmondzam neki hogy nem tudom vinni a teli vizes felmosóvödröt erre elkezdett sírni,hogy minden rá marad."


Es amikor te meg nem voltal ott, anyosod hogy hogy megcsinalta egyedul? Akkor nem volt sok? Megertem, hogy nagy a haz meg a kert, de 24 oraban csak ezzel foglalkozik? Mert mintha semmi mas nem erdekelne. Mit er a szep tiszta haz, ha a csaladi eletetek rovasara megy?


Robotnak tart, ne maradjatok ott, mert a kapcsolatotok is tonkre mehet. Ha mar igy is oda kell adnotok neki a fizetesetek felet, ti sosem fogtok tudni sajat labra allni. Meg azzal is jobban jartok, ha alberletet fizettek.


Nehogy mar oda, ilyen anyoshoz vallalj gyereket! Meg azt is megmondta, hogy o nem akarja. Pokol lesz az eletetek, ha ott maradtok! Meg ennel a mobil haz is jobb megoldas, de termeszetesen nem anyos kozeleben! Nem vagyok anyos ellenes, nekem nagyon rendes anyosom van, de tudod, hogy ki turne ilyet el. Teged semmibe sem nez es teljesen kihasznal. Amugy a parod hol van, hogy minden ablakot te pucolsz es a kertben is te dolgozol meg neked kell takaritani is? Neked is van munkahelyed, miert te csinalsz akkor mindent?

2011. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A párom reggel 8ra jár dolgozni.ő reggel megetet minden állatot,és későn este jön meg.Hétvégén maszek melót vállal ,hogy legyen kis tartalék pénzünk.Már majdnem vége lett a kapcsolatunknak,de párom időben belátta,hogy én mindent megteszek és nem én vagyok a hibás,hanem a kedves anyukája
2011. ápr. 18. 18:20
 15/15 A kérdező kommentje:
az anyós nem akarja hogy elköltözzünk ezért kéri a fele fizut hogy itt maradjunk "a házra legyen költve" de már találtam egy két házat,felhívom este és megérdeklődöm hogy milyen árat kérnek értük.
2011. ápr. 21. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!