Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ballagási ajándékhoz további...

Ballagási ajándékhoz további ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval. Egyik rokonom(18 éves érettségiző lány) most fog ballagni középiskolából. Sokáig nem tudtuk anyummal kitalálni, hogy mit adjunk neki. Megkérdeztük, minek örülne, és azt mondta, hogy az ékeszeren kívül mindennek. :)

Ebből jött, hogy pénzt adunk neki. Na de én azért mégsem akartam azt, hogy a kezébe nyomunk x ezret, ezért kitaláltam valamit.

Vennék egy üvegvázát, és az alját megtölteném 200 forintosokkal. Utána mindenféle töltőanyagot beleöntenék(még nem tudom, hogy mit, talán hungarocel golyókat). A vázát kidekorálnám mindenféle kis virágokkal, de arra gondoltam, hogy a vázába még elrejthetnék egy-két dolgot. Ilyenekre gondolok, mint például körömlakk.

Aztán a végén szépen kidekorálnám az egészet, becsomagolnám, és ezt adnánk neki. :)

A gondom az, hogy a körömlakkon kívül nem nagyon tudok mást kitalálni. Ti milyen csajosabb dolgoknak örülnétek még? Vagy ha nem is csajosabb, de milyen apróbb dolgoknak?

Persze, ha van egyéb ötletetek az ajándékkal kapcsolatban, szívesen meghallgatom! :)

A válaszotokat előre is köszönöm! :))


2011. ápr. 18. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon különleges ötlet :) Ha a rokonod festi magát rakhatsz bele smink cuccokat, cukor, idézetek (kis papíron) vagy ilyesmi dolgok..de te tudod mikor szerethet :) sok sikert!
2011. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
* miket
2011. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha már körömlakkot raksz, tehetnél bele

-ilyen kis köveket, amiket szintén a körömre lehet rakni mint dísz.

-Sminkcuccok is jó ötlet, főleg ha festi magát, ha meg nem egyszer úgyis hasznát veszi

-mobiltelóra dísz

-1 "értékesebb" tollat, akár gravírozva is, amit majd ha továbbtanul szivesen használ

-kulcstartó


Ennyi jutott most eszembe:)

2011. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Lehet venni ilyen dekorhomokot, szerintem az lehetne a töltőanyag.
2011. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Jajj, ez nagyon jó ötlet, egyedi és klassz!:) akár lehet bele egy rétegnek rakni bonbont is, pl cherry quen, ami így be van csomagolva külön-külön.
2011. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
az én tesóm is 18 lány szóval őis most ballag anyáék vettek v csináltattak neki egy rózsafa ékszerdobozt nagyon szépen kivan faragva és bele raktak neki pénzt, mamáméktól meg olyan tükröt fog kapni amiben swarovski kristályok vannak. De ezeket csak ötletnek írtam persze a te ötleted is nagyon jó :)
2011. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Jó nagy üvegvázára lesz szükséged arra, hogy a körömlakkokat is bele tedd, de jó ötletnek tartom!
2011. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
egy kellemes illatú parfüm:D
2011. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ, nagyon nagyon sokat segítettetek! :)


17:07

Ha nem említed, eszembe sem jutott volna a dekorhomok, szóval köszönöm, lehet, hogy jobb ötlet, mint a hungarocell! :)


17:19

Időközben rájöttem, hogy inkább a műkörmöt szereti. Mégsem lesz a vázában körömlakk! :D

2011. ápr. 18. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm borospalackra gravíroztat személyes ballagási szöveget, és abba teszi a pénzt. (lehet, összesodorja, hogy könnyebben ki lehessen szedni) Igaz, ez borvidék, ezért a borospalack.
2011. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!