Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek Édesanyátok 50....

Mit vennétek Édesanyátok 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés
(egy hatalmas csokor virágon kívül)
2011. ápr. 18. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Vannak tök jó pofa 'oklevelek' Én olyat vettem anyunak, hogy "Oklevél a legjobb anyukának" és egy nagyon kedves vers van alatta. Hatalmas sikere volt. Ez mellé egy szép csokor virág, esetleg egy torta (amit süthetsz te is, szív alakú, esetleg egy fénykép legyen rajta) vagy egy képet kettőtökről, esetleg az unokákról(ha vannak) vagy szerkeszthetsz is számítógéppel egy képet, én olyat adtam anyumnak anyák napára. Nagyon örült! :)
2011. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

nagyon személyfüggő


barátnőm az anyjának hatalmas szülinapi bulit szervezett és extravagáns ékszert kapott

ő fiatalos 50éves


az én anyám kirohanna ettől a világból,ő a 40-re egy új mosógépet kért,kapott mellé egy wellneshétvégét hogy végre pihenjen is

2011. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha többen vagytok testvérek, valami aranyat, nyakláncot / amelynek a medáljába belegravíroztatnám, hogy 50 év, vagy egy gyűrűt, Vagy egy színházjegyet/bérletet/, vagy egy kedvenc együttesére, vagy énekesére koncert jegyet.
2011. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tesóimmal dobtunk össze egy wellness hétvégét, örült neki, élvezte is. :)
2011. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet a wellness hétvége.

De ha szereti a szép poharakat, vehetsz neki kristálypoharat is. kb 10 e ft-ból kijön akármilyen. (pezsgős, üdítős ...)

Ékszer

Esetleg ha szeret olvasni egy drágább könyvutalvány.

Ruházati utalvány

Esetleg valami kondigép :D

2011. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!