Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki...

Van itt olyan férfi, aki azért hagyta el a feleségét/gyereke anyját/barátnőjét mert elhízott a nő? Nők is írhatnak, akiket ezért hagytak el.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk. Nő vagyok.

Van egy pasi ismerősöm, terhes lett e nője, 55 kilóról 110 kilóra hízott, minden túlzás nélkül. Gusztustalan volt.

Nem tudom, mit vár egy ilyen nő a férjétől? Hogy majd ugyan úgy néz rá mint előtte? Nem lehet gyerekszülés címszó alatt elhagyni magunkat. A pasi egy 55 kilós csajba szeretett bele, nem egy 110 kilós malacba. Teljesen érthető. Elváltak...nem ezért, hanem mert nem szerette a csajt, meg a gyereket se akarta, csak a csaj "nem vette észre", hogy terhes. Halott dolog volt.

Amikor terhes voltam, tornáztam, odafigyeltem az evésre.

Híztam 10 kilót, abból már öt lement, a többi is lefog.

Tehát szerintem 10-15 kiló nem a világ vége, de ha valaki 30-40 kilót hízik, és le se sz.rja, teljesen érthető, hogy nem tetszik a pasinak, megcsalja, stb...mert nem ezt a nőt vette el.

2011. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, egyesek miért várják el, hogy szeressék őket plusz 30 kilóval is. Előző vagyok. A volt pasim 4 év alatt 35 kilót szedett fel, a végén már undorodtam tőle, és ő meg számon kérte rajtam, hogy miért nem tetszik ő nekem, mi bajom van vele? Mondtam neki, hogy könyörgöm rajtad van 35 kiló, mit vársz? Ebből nagyon sok vita lett, és a végén nem ezért, de szétmentünk. Én egy vékony, sportos pasiba szerettem bele, és a végén már egy hájas disznó volt, és még el is várta, hogy szeressem, meg fogadjam el, élvezzem vele a szexet, közben majd elhánytam magam a nagy hasától. De nem én választottam ezt, hanem ő, ő hízott el.
2011. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16:34: nem relevans a peldad, hisz nem a suly miatt valtak el. Azt mondod, hogy a ferfi sosem akarta a gyereket meg a not, tehat mar eleve hulye volt, mikor elvette es 55 kilosan sem szerette...
2011. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!