Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi aki tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki tényleg szereti a barátnőjét/feleségét és nem csalja meg?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra,hogy azért nem csalja meg, mert nem akarja,nem igényli és nem csak azért nem, mert nincs rá alkalma/lehetősége. És hogy tényleg azért van azzal a nővel együtt, mert szereti és nem csak kényelemből?

Fiúk,férfiak,hogy vagytok ezzel?


2011. okt. 12. 16:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kevés, mert aki tényleg szeretné és nem csalná meg, annak általában nincs bnője.
2011. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan vagyok :)
2011. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Teljesen adom az első válaszadó véleményét. Mit várunk, ha az összes lány olyan fiúkkal van együtt, aki lehet, hogy jól néz ki, meg hasonlók, de érzelmileg/erkölcsileg egy nulla..És ezek ugye felnőnek, és folytatják a házasságban is a dolgot. Ennek ellenére a rendes fiúk, akik tisztelik a lányokat/nőket, háttérbe szorulnak.. Sajnos ezt diktálja a mai világ, ezt akarják normálisnak beállítani.
2011. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Van, az én párom.
2011. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek.

Én csak attól félek, hogy úgy látom, hogy igen minden rendben van a kapcsolatunkban, minden téren. Aztán egyszer csak kiderül, hogy még is megcsalt. De azért mindent olyan "rendben " találtam a kapcsolatunkban. Szóval én ezt nem értem, mert én tudok ilyenekről is, ahol állítólag minden olyan jó volt, de még is megcsalta a másikat. Hogy ezt miért tette nem tudom. Szóval nem tudom mi érné meg jobban, vakon megbízni a párunkban, vagy inkább néha gyanakodni. Ezt már csak magamnak tettem fel kérdésnek.:)

Egyébként biztos vannak ilyen férfiak. Csak nehéz találni is ilyet. De azért remélem több ilyen férfi van!

2011. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
16:50-es. de itt akkor nem az a helyzet áll elő,hogy a "nem olyan jól kinéző srác,aki háttérbe szorul" de esetleg lesz majd barátnője,csak azért nem fogja megcsalni, mert nem lesz kivel(nehéz még egy csajt találnia, aki lefeküdne vele)?Hm?:)
2011. okt. 12. 16:53
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi barátnőimmel ilyen voltam és valszeg ilyen is leszek az elkövetkezendőkkel is, mivel én is elvárom tőle, hogy hűséges legyen. Hűséges, nem vak.
2011. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Mi csúnya fiúk a legtöbben annyi elutasítást kaptunk már, h ha akadna olyan lány, aki nem a külsőre megy, akkor meg tudnánk becsülni, és nem csalnánk meg. Még akkor se, ha vmi csoda folytán lehetőségünk lenne rá. Kivétel persze van, de a legtöbb csúnya srácra ez sztem igaz.
2011. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem csak a "csúnya fiúk" ilyenek. Nekem pl (külvilág szerint) egész jó külsőm van igen jó testalkattal, de például én ha párkapcsolatra vetemedem akkor nem csalom meg barátnőmet semmilyen esetben sem. Igaz, hogy elég nehezen vetemedem párkapcsolatra :D
2011. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Walk With Me ***** válasza:

Nekem még nem volt barátnőm, mert nem jövök össze csak úgy akárkivel. Én nem akarok minél több lányt "kipróbálni", csak egy valaki kell akivel kölcsönösen szeretjük egymást és boldogok lehetünk. Érzelmek nélkül nekem nem megy még a csók sem, szóval még ha nem is szeretném (akkor nem is lennénk együtt szóval ez értelmetlen), akkor sem tudnám megcsalni. Így 20 év egyedüllét meg csomó kudarc után szerintem jobban megbecsülném a barátnőm, mint sokan mások.

Na mindegy, mielőtt elragadtatnám magam, a válaszom: van ilyen férfi.

2011. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!