Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruhát vegyek ha most...

Milyen ruhát vegyek ha most leszek keresztanyuka? 22/L

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem rá, ha tudtok linkeljetek.
2011. ápr. 19. 22:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért nem most csak júniusban, 177 magas vagyok kb. 70 kiló, kicsit duci. Valami olyan kéne ami lapos cipővel is
2011. ápr. 19. 22:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmi különlegesség. Amibe templomba is elmennél.
2011. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem nagyon szoktam templomba járni.
2011. ápr. 20. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz, az a 90es években volt, de keresztanyukám egy sima fekete kosztümöt vett fel fehér blúzzal. Ha van valami szép bebújós lapos cipőd az simán jó hozzá.
2011. ápr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
én kosztümben voltam és kalapban (utóbbit elhagyhatod). bármilyen csinos szoknya vagy nadrág és blúz is megteszi. kicsit csinosabb legyen annál, mint amien munkába mennél, de ez egy délutáni esemény, tehát túlöltözni sem kell.
2011. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 177 cm,es 70 kg-val nem lehetsz olyan kover.Nem tudom menyi idos vagy.En ruhatervezo vagyok,ha gondolod kuldj egy fotot az emailemre,es osszeallitok egy oltozeket.Ha tetszik akkor elkuldom neked.( ingyen)
2011. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi most latom hogy 22 vagy :)en a ruhatervezo vagyok :)
2011. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!