Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyámnak mit vegyek/csinál...

Édesanyámnak mit vegyek/csináljak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg (rákos) volt idén, és szeretnék neki valami különlegeset adni. Jó a kézügyességem, és már felnőtt vagyok így van pénzem is, így ha van valakinek valami ötlete... eddig mindig könyvet kapott, mert szeret olvasni, de most valami másra gondoltam :)
2011. okt. 23. 11:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy "nem ismeritek" meg a többi ilyen, de ötleteket ha tudtok adhattok :)
2011. okt. 23. 11:16
 2/9 anonim ***** válasza:
színházjegy szerintem jó lenne
2011. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami saját kezűleg készített ajándéknak örülne. Egy szép csomózott karkötőnek például.
2011. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A színházjegy jó ötlet, a karkötővel csak az a baj, hogy nem hordja, csak az ezüst nyakláncát, amit apától kapott házassági évfordulóra :) Én még olyanra gondoltam, hogy valami kupon amit beválthat egy szépségszalonban, vagy masszázsstúdióban... az ilyeneket mindig szerette (ami szépít) csak sosincs rá pénz, idő stb. De van egyáltalán ilyen kupon? Amúgy nem Budapest, hanem vidéki kisvárosban lakik.
2011. okt. 23. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szépség dologban gondolkozol, akkor mindenhol vannak körmösök, pedikűrösök, fodrászok, akik házhoz mennek.Amúgy szerintem a legjobb, ha elvinnéd előtte egy hétvégére egy közelebbi városba wellnes hétvégézni.Tök olcsón ki lehet fogni a csakegynap.hu-n és a csakegyutazs.hu-n.nézd őket minden nap.
2011. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is a wellness jó 5let.

Vagy menj egy hobbiboltba és nézz körül, ott is vannak jó dolgok. pl: dekupázs

[link]

Jó készülődést!:)

2011. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be egy szalonba,tegyél le X összeget a szalont vezető hölgynek,és mond el,hogy érkezni fog valaki fodrászolásra,kozmetikázásra,masszázsra vagy bármire,te pedig előre szeretnéd ezeket kifizetni.ENNYI :)
2011. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szerintem van az utolsó által írt lesz, vagy egy páros színházjegy (és ezzel apának is ki van pipálva)...

Esetleg nagyon jó lenne ha a most menő Moszkvai balett még lenne decemberben, de hát nem lehet mindent :)

2011. okt. 23. 18:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Na a wellness kiesett :) most "nyert" egy 30ezer ft értékű wellness kupont. Persze ajándékba kapta :) de így én is wellnessezek juppi! :D
2011. okt. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!