Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki, ami udvarias,...

Mit vegyek neki, ami udvarias, de nem túl nyomulós?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nő munkatársam a cégnél, aki nagyon bejön. Én az ellenkező nemet képviselem. :) Múltkor ahogy kicsit el tudtam vele beszélgetni jobban is, kiderült, h van jelenleg egy kialakulófélben lévő kapcsolata. Ettől független megmaradt a jó viszony köztünk, még ha elfoglaltságunk miatt nem is tudunk mindennap beszélgetni egymással.

A közeljövőben lesz a szülinapja és gondoltam talán venni is kellene valamit a "Boldog Szülinapot" köszöntésem mellé, vagy éppen annak megfejelésére. És itt van az, h mit...mert annyira még nem ismerem, h tudjam mit szeret. Édességet tudom minden nő imádja, de elég vékonyka, biztos sokat is tesz érte...a virág meg megint nyilvánvalóvá tenné, h akarok tőle valamit. Nem akarom lekenyerezni/megvenni a lányt, de ugyanakkor egy kedves gesztust szeretnék irányába gyakorolni!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 24. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esetleg a cserepes növény? Virág is, de nem nyomulós, és akár a munkahelyen az asztalán kellemes látvány. :)
2011. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
üdvözlőkártya
2011. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy bögrét, szülinaposat. :)
2011. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

vannak ezek a napelemes virágok,én kaptam ilyet,nagyon jó


[link]

2011. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De aranyos ez a napelemes viráááááááááááág!!!!!! Ilyet én is szeretnék kapni!
2011. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

10:08 vagyok

és ilyen van macifejesbe,ufósba,majmocskásba,nagyon cukik


most is itt bólogat a monitor előtt


(100-as boltokba,goods market, 2-300forint)


és az aljára ráirhatod alkoholos filccel,hogy xy-tól szülinapodra

2011. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez jópofa, ha nem gondoskodó típus, elég hozzá a porrongy vagy lefújni olykor-olykor :D

Szerintem a vékony nők is esznek csokit, én jobban szeretem, mint a virágot.

2011. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ez a művirág elég idétlen. Én a cserepes élő mellett szavazok!
2011. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ezeket a bólogatós virágokat autók szélvédője mögött láttam még csak, de amúgy jók.

Sajna nem igazán vagyok járatos a virágfélékben...ahogy csokiból is rengeteg fajta van és (értelem szerűen) nem egy Balaton szelettel gondoltam meglepni. :D Legalább egy tábla Milkával vagy mit tudom én...

2011. okt. 24. 11:23
 10/14 anonim ***** válasza:
A Milkának van ilyen virág alakú dobozos bonbonja.... az szerintem tökéletes. Virág is, csoki is :) Mellesleg én napi fél tábla csokit eszem, pedig vékony vagyok. Adottság, nem teszek érte semmit.
2011. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!