Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a sógorom? Mindig...

Miért utál a sógorom? Mindig olyan tuskó.

Figyelt kérdés

A nővérem a férjével kb 10-12 éve van együtt, én 21 éves vagyok, tehát kicsi korom óta ismer. Soha sem volt velem kedves, köszönni is alig szokott max egy "Csá/cső, hali" jön ki belőle. Én próbáltam vele kedves lenni mindig, de úgy érzem a mai napig hogy lenéz engem. 31 éves, szóval már nem tini. Lehet még most is egy t*knyos kisgyereknek tart? De mostanában jóba lettek egy társasággal, és ott a 18 éves lányokkal meg fiúkkal barátkoznak + velem egykorúakkal járnak diszkóba. Ők a legidősebbek közöttük, szóval nem nézhet le a korom miatt.


Vajon miért ilyen? Sokszor b*nkó, van hogy beszélek hozzá és mintha levegő lennék...


2011. ápr. 19. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nézd levegőnek te is. Ha észbe kap, akkor jó, ha nem, akkor ne foglalkozz vele, csak egy tuskó. :S
2011. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak nem tud mit kezdeni veled. Hiszen mikor bekerült a családba, gyerek voltál, az neki már eleve patthelyzet, aztán most, hogy felnőttél, nem tud hogy állni hozzád, inkább marad minden a régiben. A gyereket látja benned.
2011. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
ne is mond nekem nővérem van egy pasival már huszonéves hogyha hozzá megy kajak kitagadom, az csávó olyan egy tapló minden mondatában " ba*mg, ge*i, sz*r, meg múltkor anyám kajáját leszarozta szó szerint, hogy minek ültél ilyen szar mellett a konyhába meg stb.. de kb 2x akkora mint én 120 kilós állat, meg múltkor megáll a szobám ajtajában azt csak áll én meg hallottam, hogy ott van megfordulok azt rám kiabál, hogy " LÁTLAK ", mondom dikk te jól vagy ilyenkor?? ő meg elkezd röhögni a saját viccén azt elmegy :D...
2011. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is ilyen az egyik sogorom velem, de o meg is mondta, hogy en fiatalon honnan tudnam x/y dolgot, ne is szoljak, hagyjam a felnottekre (mikor 21 voltam, pont akkor mondta ezt, o meg 36 volt akkor). Vannak ilyen emberek. Azt hiszik, hogy a koruknal/tarsadalmi statuszuknal fogva ok kulonbek es mindent jobban tudnak. En kerulom az ilyen embereket, mert megvaltozni ugysem fognak. Azota jobban erzem magam. Azt mondod, hogy beszelsz vele...hat te is legyel vele olyan, mint o veled. Talan attol venne eszre magat meg a testverednek is megmondhatod, hogy szerinted a ferje semmibe vesz teged. Azt is hozzateheted, hogy 31 evesen ciki diszkozni es csaval, csovel koszonni pedig 10 eve volt divat a 10-12 evesek koreben. Remelem, hogy kopni, nyelni nem tud majd.
2011. ápr. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Nagy Péterú válasza:
ha 10 évig együtt élsz valakivel akkor már nincsenek titkok de a család mindig tabu pl.: anyád egy flugos stb ilyen nem mondnak valószínű kedvel téged csak nem akar csalódni vagy nem tudom kérdezz rá a nővéredtől
2011. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem kedvelitek egymást, akkor nem kell erőltetni semmit.Te sem vagy rászorulva , ő sem terád.Nagy a világ , elfértek benne.

Ami viszont aggasztó és nem normális az az , h 31 évesen diszkóba jár és tinkkel barátkozik.Na ez nem normális.Egy 31 éves fiatal párnak már nem a diszkózáson kéne járjon az esze és semmi keresnivalója tinik közt.Nem azt mondom , h nem jár nekik a szórakozás, hanem azt, h a saját korosztályával kellene összejárjanak néha .Amikor a sok munka és gyereknevelés mellett idejük ,energiájuk marad és igényük van rá .

2011. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, pont ezt mond el neki, az kiderül. Vagy továbbra is bunkó lesz, de akkor nyugodt szívvel hagyhatod a fenébe.
2011. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,mintha ott se lenne. Ne köszönj neki,és ha esetleg a tesód kérdezi hogy miért nem köszönsz,agy valami,mondd el hogy a "kedves" férje is ilyen veled szemben.
2011. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vagy*
2011. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a legegyszerűbb utat választanám: simán megkérdezném, hogy ugyan mondja már el, hogy miért akkora olyan bunyik veled? Pusztán az érzelmi intelligenciahányadosa alacsony vagy valami konkrét oka van. Ha így kérdezel rá, akkor mindenképpen jól jössz ki a dologból, mert ugyebár, ha azt mondja, hogy nincs semmi baja veled, akkor elismeri, hogy bunkó, ha meg nem ismeri el, akkor kénytelen elmondani a viselkedésének okát!

Mellesleg ne foglalkozz azzal, hogy a tesód hogy reagál erre..! Te is megérdemled, hogy emberszámba vegyenek!

2011. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!