Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál vajon a sógorom?

Miért utál vajon a sógorom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, ő 29. 7 év nem sok, de ő 18 volt mikor összejött a tesómmal, én meg 11. Mindig gyerekként kezelt, mostanában is olyan érzésem van mintha lenézne engem. Köszönök neki hogy szia, erre "hali" a válasz, régebben "cső" volt vagy "hy" és ennyi. Nem akarok vele barátkozni vagy ilyesmi, de mindig olyan tuskó velem. Ma hallom, hogy van egy közös ismerősünk aki 19 éves, vele meg jól elvan, táncoltatja ha együtt buliznak meg ilyesmi. Azt hittem a korom miatt néz le, de ezek szerint mégsem.
2011. okt. 8. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szűrném le ebből hogy utál inkább megkérdezném hogy van e baja velem, lehet csak nem vagytok egy stílusúak vagy nem ismer még eléggé. Bár 4 év alatt lett volna rá esély.
2011. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem utál. csak nem vagytok egy hullámhosszon. a másik csajjal meg egy hullámhosszon vannak.
2011. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több mint 10 éve ismerjük egymást...
2011. okt. 8. 22:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát lehet.
2011. okt. 8. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi engem a sógornőm utál, már megszoktam..köztünk is 10 év van. ha gondolod írj privit
2011. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!